Reklama dźwignią handlu 🙂 Jestem pewna, że znacie to przysłowie. A jaka jest najlepsza reklama? Oczywiście, że wizualna. To, co widzimy bardziej zapada nam w pamięci, aniżeli to, co słyszymy. Współczesna reklama wizualna bardzo wybiegła w przyszłość przez co stała się jeszcze bardziej pomysłowa, oryginalna, rozbudowana, zaskakująca i co najważniejsze – skuteczna. Jedną z najbardziej efektywnych reklam wizualnych oferuje obecnie firma 3M. Produkuje ona folie do reklamy wizualnej, jak również folie do zmiany koloru auta oraz wielu innych inspirujących produktów stosowanych w profesjonalnej reklamie zewnętrznej.

Reklama wizualna – oferta firmy 3M

Firma 3M oferuje profesjonalną reklamę na samochodach flotowych, która pozwala wyraźnie zaznaczyć ich przynależność do konkretnej marki. To świetna forma reklamy, gdyż wykorzystujemy środki swojej własnej firmy i reklamujemy ją w różnych okolicznościach. Jeżdżąc takim oklejonym samochodem, jednocześnie reklamujemy własną firmę czy własny produkt. W ten sposób budowany jest jej wizerunek oraz marka. Folia graficzna oferowana przez 3M to gwarancja najwyższej jakości reklamy, która może trafić do szerokiego grona odbiorców. Ale to nie wszystko. Taka folia graficzna naklejona na samochód, może stanowić doskonałe zabezpieczenie jego lakieru.

oklejanie samochodów to skuteczna forma reklamy

oklejanie samochodów to skuteczna forma reklamy

Zalety reklamy na samochodach

Na koniec podsumujmy główne zalety reklamy na samochodach:

– mobilność: możliwość eksponowania reklamy w różnych miejscach, co wpływa na odbiór firmy jako silnej i ekspansywnej

– szeroki zasięg: reklama dociera do szerszego kręgu odbiorców i pomaga w zdobywaniu klientów nielokalnych

– ciekawość: reklama ta wzbudza większe zainteresowanie, niż inne formy reklamy zewnętrznej

– wybór: szeroki wybór materiałów i technologii wykonania, dzięki którym możemy dowolnie zaprojektować reklamę, dostosowując ją do indywidualnego wizerunku i potrzeb firmy