Sweter oversize zajmuje dość wysokie miejsce w tegorocznych trendach. Jego pozycja jest na tyle silna, że nic nie zdoła go zdetronizować. I bardzo dobrze. Kochamy duże swetry i chętnie się w nich chowamy gdy za oknem szaleje chłód. Sweter oversize ma wiele twarzy i możemy go nosić na kilka rożnych, stylowych sposobów. Wbrew pozorom obszerny sweter nie odbiera nam kobietom kobiecości. Wręcz przeciwnie – potrafi dodać zadziorności i pazura.

Sweter oversize – stylizacje

Sweter oversize może być casualowy lub elegancki. Wszystko zależy od tego, z czym go połączymy. Może dopełnić styl glamour lub modny w tym sezonie rock style. Prawda jest taka, że dzięki dużym swetrom możemy bawić się własnym lookiem na sto różnych sposobów. Jednego dnia możemy być romantyczne, drugiego zaś rockowe i charakterne. Z czym dokładnie nosić duży, obszerny sweter? Na co dzień taki sweter noś razem z ulubionymi jeansami lub legginsami. W tym sezonie najmodniejsze są legginsy z lampasami, więc staraj się wybierać głównie takie. Wówczas sukces masz gwarantowany! Duży sweter możesz nosić do militarnych botków, sztybletów oraz seksownych szpilek – czółenek lub botków. Lubisz romantyczne koronkowe spódnice? Noś je w parze z dużym swetrem. A może wolisz plisowane spódnice midi? Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby połączyć je z dużym, luźnym swetrem!

sweter oversize i plisowana spódnica

sweter oversize casual

sweter oversize i militarne botki

sweter oversize stylizacje

Sweter oversize jak sukienka

Sweter oversize noszony jak sukienka to w tym sezonie jeden z najsilniejszych trendów. Doskonale wygląda z supermodnymi kozakami za kolano oraz z ciężkimi militarnymi botkami. W takiej stylizacji możesz pójść na uczelnię lub wybrać się na kawę z koleżanką. A jeśli zrobi się chłodniej, na duży sweter załóż pudełkowy płaszcz. Stylowy look gotowy!

sweter oversize jako sukienka

rockowy sweter oversize

modny sweter oversize