Dziś będzie trochę nietypowo, bo o fakturach… Może i nie mają one wiele wspólnego z modą czy urodą, o których zazwyczaj tu traktuję, jednakże ostatnio temat ten spędza mi sen z powiek, dlatego też postanowiłam podzielić się nim z wami. Może i wy musicie od czasu do czasu uporać się z jakąś fakturą, więc rozwiązania ułatwiające te czynności z pewnością się wam przydadzą. 

Każdy z was, kto prowadzi firmę lub jest zmuszony do wystawiania faktur wie, jak niewdzięczna potrafi być to czynność. Życie ratuje nam przejście z faktury papierowej na cyfrową. Wystarczy kliknąć myszką, a faktura zostaje przesłana do naszego klienta. Tak zwane e-faktury niosą za sobą wiele zalet. Przede wszystkim są dużo tańsze od wersji papierowych. Poza tym są wygodniejsze w użytkowaniu i bezpieczniejsze w przesyłaniu. Korzystanie z nich to także minimalizacja pomyłek, efektywne zarządzanie zasobami ludzkimi i jakże ważna ochrona środowiska naturalnego. Jeśli do tej pory nie zdążyliście jeszcze przejść na e-faktury, jak najszybciej nadróbcie zaległości. Gwarantuję wam, że nie będziecie żałować tej decyzji.

Poza cyfryzacją fakturowania jest jeszcze coś, co zasługuje na ogromną uwagę. Platforma internetowa Flow 4 You to genialne rozwiązanie na miarę potrzeb współczesnego człowieka. Pozwala na wystawianie, archiwizowanie i importowanie faktur z programów księgowych oraz wygodne przesyłanie ich do kontrahentów. Zapewnia też skuteczne doręczenie określonej faktury, z potwierdzeniem odczytania i akceptacji włącznie. W praktyce wygląda to tak: w momencie, kiedy wasz klient otrzyma fakturę, wy otrzymacie odpowiednie powiadomienie na maila. Jest to szalenie przydatne w czasie windykacji należności.

Flow 4 You oszczędza czas i zmniejsza koszty. Dzięki temu, że platforma jest tak zaawansowana i inteligentna, pozwala na udzielenie dostępu do danych nie tylko waszej księgowej, ale także biurowi rachunkowemu, z którym współpracujecie. I to nie wszystko. Platforma ma jeszcze jedną ważną zaletę. Zapobiega gubieniu się faktur. Dzięki internetowemu systemowi fakturowania, wszystkie niezbędne dokumenty możecie mieć zawsze pod ręką, na swoim koncie w platformie.

Spytacie na pewno, a co się dzieje w momencie, gdy zorientujemy się, że wystawiona przez nas faktura jest błędna? Żaden problem. Taką fakturę można szybko (w zaledwie kilka minut) i bez problemu poprawić.

Uprzedzając wasze kolejne pytanie… w jaki sposób korzysta się z tejże platformy, odpowiadam: wystarczy zalogować się na stronie (system dostępny jest online o każdej porze dnia i nocy) i korzystać do woli.

Cóż mogę wam powiedzieć… Flow 4 You to najlepsze narzędzie do zarządzania fakturami, z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia. Najistotniejszym argumentem przemawiającym ZA platformą Flow 4 You jest tak zwany „porządek w papierach” i zdecydowanie bardziej efektywne zarządzanie należnościami od kontrahentów.