Zdaje się, że jesień nie zamierza nam odpuścić. Już od pierwszych dni swojego panowania postanowiła nieco nas ochłodzić… Niestety nic nie zapowiada tego, że ciepłe dni powrócą, dlatego też z bólem serca musimy pożegnać lato i zacząć odliczać tygodnie do nadejścia następnego 😉

Mimo, że lubię tak sobie ponarzekać na zimno, deszcz i w ogóle na niepogodę, to jest jeden plus tej zimnicy. Od teraz nie muszę szukać wymówek, aby zostać w domu. A nie wiem czy wiecie, ale schowanie się pod kocem z kubkiem gorącej czekolady i w towarzystwie dobrego filmu w telewizji to mój numer jeden na spędzanie wolnego czasu. Jakoś wycieczki do klubów czy knajpek nie należą ostatnio do moich ulubionych. Jestem uzależniona od filmów i tylko one pozwalają mi przetrwać trudne dni. Tak więc dla mnie jesień nie jest jakąś większą zmorą, gdyż bez wyrzutów sumienia mogę siedzieć w domu i oglądać tyle filmów, ile tylko mi się zamarzy.

Jeśli i wy kochacie filmy i nie wyobrażacie sobie bez nich życia, mam dla was propozycję nie do odrzucenia, zwłaszcza na nadchodzące jesienno-zimowe wieczory. Z pewnością słyszeliście o VOD? Dzięki tej domowej wypożyczalni filmowej, możecie mieć własne kino i to bez konieczności wychodzenia z domu 🙂 Brzmi ciekawie? A to dopiero początek. Pomyślcie tylko – osobiste kino ze wszystkimi polskimi i światowymi nowościami!!!!

VOD ORANGE to niekończąca się lista zalet. To dostęp do liczącej setki filmów wypożyczalni na życzenie. To łatwa i wygodna obsługa za pomocą pilota. W końcu, to możliwość oglądania ulubionego filmu dowolną ilość raz przez 48h od momentu wypożyczenia. Dla mnie zaletą nie do przebicia jest także niska cena wypożyczenia filmu. Waha się ona od 6 do 11zł. Nie muszę wam chyba przypominać, że ceny biletów kinowych są znacznie wyższe, a film możecie obejrzeć tylko jeden raz. Dzięki VOD wypożyczacie film powiedzmy za 6zł i oglądacie go przez 48h tak często, jak tylko macie na to ochotę.

Warto podkreślić w tym miejscu, że dzięki VOD możemy wypożyczać nie tylko pojedyncze filmy. Prawdziwi filmomaniacy, tacy jak ja, mogą wykupić odpowiedni pakiet filmów i kanałów TV 🙂

Z VOD nawet najbardziej pochmurne dni stają się cudowne! Ok. Przyznaję się bez bicia, że troszkę się uzależniłam od tego typu relaksu. Ale nie narzekam… wychodzi mi to na dobre 😉 Przynajmniej jestem na bieżąco z nowinkami filmowymi. Niektóre filmy mogę nawet obejrzeć z lekkim wyprzedzeniem, zanim trafią na ekrany polskich kin. Jeśli jeszcze nie wypróbowaliście VOD, jak najszybciej nadróbcie zaległości. Jestem pewna, że będziecie zachwyceni!