Pierwsze wrażenie w marketingu ma duże znaczenie. Gdy szukasz pudełek reklamowych, które będą łączyły w sobie praktyczne rozwiązania, elegancki wygląd oraz wszechstronne zastosowanie, pomyśl o pudełkach na magnes. Kiedy warto je zastosować? Gdzie je zamówić?

Kiedy warto wybrać pudełka na magnes?

Reklamowe pudełka na magnes to rodzaj pudełek kartonowych, które wyposażone są w magnetyczne zamknięcie. Dzięki niemu otwieranie i zamykanie pudełek tego typu jest bardzo proste i jednocześnie efektowne.

Pudełka magnetyczne doskonale nadają się do pakowania cennych przedmiotów – biżuterii, elektroniki, galanterii skórzanej czy kosmetyków z górnej półki. Świetnie sprawdzają się również do zapakowania luksusowej odzieży i dodatków. Używane są też jako pudełka na prezenty, gadżety reklamowe, przedmioty kolekcjonerskie, szkło i porcelanę oraz nagrody, na przykład medale, odznaczenia.

Dzięki temu, że pudełka na magnes mogą być wykonane w wielu rozmiarach i wykończone na indywidualne zamówienie, sprawdzą się w przypadku praktycznie każdego produktu.

Rodzaje pudełek na magnes

Pudełka na magnes występują w wielu wariantach do wyboru. Producenci oferują je w gotowych wariantach oraz wykonują je na indywidualne zamówienie.

Producenci mogą także wykonać pudełka na magnes wraz z dopasowanym wypełnieniem, na przykład wykonanym z kartonu, pianki. Stosowane są także dekoracyjne wypełnienia z wełny drzewnej i innych wypełniaczy.

Pudełka mogą być również uzupełniane o dodatkowe elementy, na przykład ozdobne kokardy, które nadają im efektowny wygląd.

Personalizacja pudełek magnetycznych

Magnetyczne pudełka reklamowe wykańczane są nadrukami na zamówienie klienta. Nadruki mogą znaleźć się na zewnątrz opakowania oraz w jego wnętrzu.

Poza standardowymi nadrukami pudełka na magnes mogą być uszlachetnione za pomocą innych technik, na przykład jak:

  • Tłoczenie wklęsłe oraz wypukłe,

  • Lakierowanie UV,

  • Hot-stamping.

Zastosowanie metod uszlachetniania nadruku powoduje, że opakowanie nabiera luksusowego charakteru.

Gdzie zamawiać pudełka na magnes?

Obecnie pudełka na magnes można zamawiać bezpośrednio u producentów opakowań reklamowych. Oferują oni opakowania gotowe i wykonują je na zlecenie klientów.

Do zamówienia opakowań reklamowych z magnesami konieczne jest wybranie odpowiedniego rozmiaru opakowania oraz dostarczenie jego projektu graficznego, który ma zostać zrealizowany na opakowaniach.

Wielu producentów opakowań reklamowych przyjmuje także zamówienia na swoje wyroby za pośrednictwem internetu z dostawą na terenie całego kraju.