Gadżety firmowe powinny być przydatne. Właśnie wtedy mogą one spełnić swoją rolę, czyli pomóc w reklamie firmy. Do kategorii praktycznych gadżetów można zaliczyć obecnie wiele różnych przedmiotów, w tym powerbanki reklamowe. Dlaczego warto się na nie zdecydować? Gdzie je zamówić?

Dlaczego warto kupić powerbanki reklamowe z logo firmy?

Powerbank jest rodzajem urządzenia, które pełni funkcję banku energii. Po naładowaniu pozwala on na doładowanie innych urządzeń, gdy do dyspozycji nie ma akurat gniazdka. Doskonale sprawdza się do doładowywania smartfonów, aparatów fotograficznych oraz innych sprzętów, które wymagają prądu do działania.

Aktualnie, gdy z urządzeń tego typu korzystamy praktycznie na co dzień, powerbanki reklamowe mogą być wspaniałym pomysłem na praktyczny, użyteczny gadżet reklamowy od firmy.

Co więcej, tego typu banki energii wcale nie są już dzisiaj bardzo drogie, co powoduje, że można kupić je bez konieczności przeznaczania na ten cel sporej sumy.

Jaki powerbank reklamowy wybrać?

Firmy zamierzające zamówić powerbanki reklamowe powinny w pierwszej kolejności określić, jakiego urządzenia poszukują.

Powerbank powinien być przede wszystkim wytrzymały oraz powinien mieć jak największą pojemność, aby można było za jego pomocą łatwo doładować urządzenia do pełna. Duże znaczenie ma także wielkość tego typu sprzętu, ponieważ im jest on mniejszy, tym łatwiejszy jest on w transportowaniu. Dodatkowym plusem będą dwa gniazda do ładowania – dzięki temu można jednocześnie doładowywać dwa osobne urządzenia z jednego banku energii.

Warto też wziąć pod uwagę markę. Dobre powerbanki reklamowe będą droższe, ale posłużą na dłużej. Dzięki temu mogą pozytywnie świadczyć o firmie, która przygotowała takie właśnie gadżety.

Jak spersonalizować powerbank firmowy?

Najczęściej powerbanki reklamowe personalizowane są poprzez wykonanie na nich nadruku logo. Dzięki temu może ono spełniać funkcje marketingowe i przypominać o firmie, która przekazała tego typu gadżet.

Do wykonania personalizacji konieczne będzie zatem przekazanie projektu graficznego, jaki ma być zrealizowany na urządzeniu.

Gdzie można kupić powerbanki reklamowe?

Gadżety jak powerbanki reklamowe są obecnie oferowane przez wiele firm zajmujących się dostawą gadżetów reklamowych. Wśród ich propozycji można znaleźć różne rodzaje powerbanków, dlatego też można dopasować je łatwo do swoich potrzeb.

Ceny rozpoczynają się już od około 10 złotych za mniejsze urządzenia, ale za powerbanki reklamowe o większej pojemności i dodatkowych funkcjach trzeba będzie zapłacić od około 30 do 50 złotych za sztukę.