Moda uwielbia nas zaskakiwać, a w roku 2019 robi to wyjątkowo chętnie. Modne stają się garnitury damskie. Szczególnie pożądane są te w wydaniu oversize – im luźniejsze, tym lepiej. Do łask wracają buty kaczuszki, brzydkie sneakersy i neony. Nosimy spodnie z wysokim stanem. Trendem, który chyba najbardziej przypadł do gustu kobietom są… spinki do włosów. Tak drogie panie, nawet jeśli lata dzieciństwa mamy już dawno za sobą teraz możemy nasze fryzury ozdabiać błyszczącymi spinkami i dużymi klamrami. Akcesoria do włosów w tym sezonie mają tak samo silną pozycję jak biżuteria.

Lata 90-te wracają do łask

Rok 2019 to śmiały powrót do dawnych epok. Szczególnie dużym powodzeniem cieszą się lata 90-te. Poza mamuśkowymi jeansami i crop topami, wielki come back zanotowały spinki do włosów. Duże lub małe, klasyczne wsuwki lub spinki wysadzane perłami i połyskującymi kamieniami. Możliwości jest całe mnóstwo. Również sposobów noszenia spinek jest bardzo wiele. Najważniejsze w tym wszystkim jest to, aby nie chować spinek pod włosy tylko nosić je na zewnątrz. Im bardziej będą widoczne, tym lepiej. Fashionistki spinki do włosów noszą zarówno na rozpuszczonych włosach, jak również finezyjnych upięciach. Ty możesz po prostu zrobić kitkę, a spinki wpiąć po jednej stronie głowy.

biżuteryjne spinki do włosów

modne spinki do włosów

Lubisz bawić się modą i chętnie eksperymentujesz z własnym lookiem? Wybierz spinki do włosów z napisami lub twórz finezyjne kompozycje ze wsuwek. Nie bój się sięgać po wiele sztuk spinek, bowiem wszystkie wariacje są dozwolone. Minimalistki mogą wybrać jedną lub dwie spinki. Maksymalistki nie muszą się ograniczać! Dla nich zwłaszcza dostępne są spinki z dużymi sloganami, nierzadko prezentującymi zadziorne hasła. Takie spinki genialnie wpiszą się w stylizacje miejskie i rockowe.

biżuteryjne spinki do włosów

pojedyncza spinka do włosów

Spinki do włosów zamiast biżuterii

W sezonie 2019 spinki do włosów z powodzeniem zastępują biżuterię. Fashionistki wybierają te biżuteryjne i noszą je zamiast naszyjników i innych błyskotek. I faktycznie wystarczy, że wepniesz we włosy perłowe sznury lub kolorowe kamienie, a wszystko inne będzie zbędne. Efekt wow będziesz miała zapewniony! Co ciekawe, spinki do włosów wysadzane perłami (hit 2019!) mają jeszcze jedną moc – dodają twarzy blasku i pięknie ją rozświetlają.

spinki do włosów z perłami

spinki z napisami

modne spinki do włosów 2019