Majóweczka zbliża się do nas wielkimi krokami. Macie już jakieś plany wyjazdowe? Nie? To świetnie! Mam dla was propozycję nie do odrzucenia. Co powiecie na Spa na Mazurach? Jest takie miejsce, w którym luksus, błogi spokój, cisza i bliskość natury tworzą idealną harmonię. Mowa o Hotelu Głęboczek – nowoczesnym Spa, które nie ma sobie równych. Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, jak wygląda niebo, od teraz już nie musicie. Wystarczy, że pojedziecie do Hotelu Głęboczek na Mazurach.

Obiekt położony jest w pełnym uroku zakątku Pojezierza Brodnickiego i stwarza rewelacyjne warunki do wypoczynku, z dala od zgiełku i codziennej bieganiny. Jeśli chcecie odpocząć, tutaj na pewno to zrobicie. Jeśli chcecie zregenerować ciało i umysł – tutaj również to zrobicie. Wyobraźcie sobie tylko rozpieszczające ciało zabiegi, a do tego kuchnię, która wznosi zmysły na wyżyny. Spa na Mazurach Głęboczek to wymarzone miejsce na majówkę życia. Filozofia marki oparta jest w całości na kulturze wina. Tutaj pięknie jest o każdej porze roku, a w maju szczególnie.

Spa na Mazurach

spa11Spa, jak również ośrodki wellness na dobre zagościły w naszym kraju i kuszą bogatą gamą zabiegów, prowadzących do osiągnięcia stanu równowagi i harmonii. Nie lada gratką dla wszystkich miłośników wina są Spa oferujące winoterapię, czyli zabiegi z wykorzystaniem wyrafinowanego trunku. Mało kto wie, że ten popularny trunek zawiera substancje o bardzo silnych właściwościach ochronnych i antyoksydacyjnych. Mało kto wie, że wino obfituje w cenne pierwiastki takie, jak: bor, chrom, cynk, jod, potas i magnez, które potrafią zdziałać cuda z naszym ciałem. W Hotelu Głęboczek wino obecne jest na każdym kroku. Wspaniała winnica kusi bogactwem smaków i rodzajów wina. Spa oferuje z kolei całą paletę zabiegów z wykorzystaniem tego popularnego i zacnego trunku. Takie zabiegi pomogą wam nie tylko ujędrnić i nawilżyć skórę, ale także zadbać o jej doskonałą formę.

z15562597Q,Hotel-SpaJeśli wybierzecie się do Głęboczka, dajcie się skusić na kąpiel w winie Pinotage, kąpiel w winie z peelingiem lub rozpieszczający zmysły i ciało masaż Pinotage. Gwarantuję wam, że będziecie wniebowzięci!

Poza winem i winoterapią, w Spa Głęboczek znajdziecie również strefę Łaźni Brodnickich, parowe łaźnie kwiatowe oraz łaźnie torfowo-błotne.

Kulinarny raj

Gleboczek_2012_009_1024xSpa na Mazurach Głęboczek to nie tylko luksusowe i eleganckie Spa, ale także warta grzechu kuchnia. W żadnym innym miejscu nie zjecie tak dobrze, jak tu. Szef kuchni słynie z tworzenia autorskich menu, w którym przeważają sezonowe produkty. Wiosną jest tutaj jak w raju! Dla miłośników Slow Food dodam, że restauracja hotelowa posiada rekomendację Slow Food. Wszystko jest tu najwyższej jakości, świeże i starannie wyselekcjonowane. Wielbicie win (nie tylko w postaci relaksujących zabiegów) mogą liczyć na prywatną opiekę sommeliera i możliwość skorzystania z unikalnej oferty pod hasłem „Akademia wina”.