Jeszcze nie tak dawno temu, za przełomowy okres w życiu młodego człowieka uznawano 18 urodziny. Dziś granica ta lekko się przesunęła. Coraz później stajemy na własne nogi i coraz później się usamodzielniamy. W większości przypadków nie jest to kwestia lenistwa. Po prostu – takie mamy czasy 😉 Młodzi ludzie nie mają lekko. Ba! Dość często mają wręcz pod górkę. W dzisiejszych czasach niczego nie da się wdrożyć w życie bez kredytu. Szczęśliwi ci, co kredyt dostają, bo wówczas mogą pokusić się o własne, przytulne „cztery kąty”. A jeśli o takowych kątach mowa… Zastanawialiście się już nad zakupem mieszkania? Tak, wiem – brzmi to trochę abstrakcyjnie, ale nie jest niemożliwe. Jeśli są na sali osoby planujące zakup własnego gniazdka, to mam dla Was całkiem niezłą propozycję. Jest okazja na zakup mieszkania w Ząbkach pod Warszawą!

Nowe mieszkania w podwarszawskich Ząbkach – oferta

Ząbki już jakiś czas temu zostały uznane za ciekawe miejsce do zamieszkania. Miasteczko nie jest metropolią, dzięki czemu żyje się w nim nieco spokojniej, aniżeli w zatłoczonej stolicy. Jednocześnie, nie znajduje się jakoś daleko od Warszawy. Inwestycja, którą dziś wezmę na tapetę położona jest w odległości 10 kilometrów od Warszawy. Sami przyznacie, że to przysłowiowy rzut beretem. Czasami podróżując z jednej dzielnicy Warszawy do drugiej, pokonujemy więcej kilometrów…

nowe mieszkania ząbki osiedle neptunJeśli marzycie o mieszkaniu, teraz jest okazja, żeby je spełnić. Tak jak wyżej wspomniałam – w podwarszawskich Ząbkach, pomiędzy ulicami Powstańców i Andersena powstaje przyjazne, rodzinie osiedle Neptun. Nowe mieszkania w Ząbkach to doskonała propozycja dla osób, które przywiązują wagę do wygód miejskiego życia, a jednocześnie cenią sobie kameralność, bezpieczeństwo i spokój. Osiedle znajduje się przy idealnie zorganizowanej komunikacji miejskiej. Do dyspozycji jest kolej podmiejska, autobusy miejskie oraz trasa szybkiego ruchu, która umożliwia dojazd do stolicy w niespełna 15-20 minut. Prawda, że brzmi doskonale?

Inwestycja na przyszłość

osiedle neptun w ząbkachNowe mieszkania w Ząbkach to świetna inwestycja w przyszłość. To chyba najlepsza inwestycja w nowe, dorosłe i samodzielne życie. Znajdziecie tam zarówno niezwykły komfort, jak i bezpieczeństwo. W zależności od potrzeb życiowych, a przede wszystkim możliwości finansowych, możecie zdecydować się na mieszkanie o dużym lub nieco mniejszym metrażu. Do wyboru są bowiem mieszkania o zróżnicowanych powierzchniach, od kawalerek do rodzinnych mieszkań 4 i 5 pokojowych. Większość z proponowanych mieszkań jest dwustronna, podzielona na strefy dziennie i nocne, co pozwala na dowolne zaaranżowanie przestrzeni i stworzenie idealnego miejsca do pracy i odpoczynku. Niektóre z oferowanych mieszkań posiadają balkony i tarasy. Uwaga! Mieszkania parterowe posiadają przestronne ogródki.

Nowe mieszkania w Ząbkach – mieszkania dla młodych

Mieszkania w inwestycji Neptun wpisują się w program rządowy Mieszkania dla Młodych. Dzięki temu możemy nabyć mieszkanie o dużym metrażu (w sam raz dla rodziny) w naprawdę przystępnej cenie.

Mieszkania dla najbardziej wymagających

nowe osiedle neptun ząbkiProjekt architektoniczny osiedla Neptun w Ząbkach powstał z myślą o osobach poszukujących nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań. Zaplanowano duże przestrzenie, place zabaw dla dzieci w różnym wieku oraz ścieżki i tereny zielone. Tutaj znajdziemy wszystko, czego tak naprawdę potrzebujemy do szczęśliwego i wygodnego życia. Chyba nie będzie przesadą, jeśli powiem, że nowe mieszkania w Ząbkach to oferta dla najbardziej wymagających osób. Przede wszystkim to oferta dla osób, które cenią luksus, wygodę i bezpieczeństwo. Każde z oferowanych mieszkań posiada bardzo ustawne salony i sypialnie, do tego słoneczne aneksy kuchenne i słoneczne tarasy lub balkony. Dużą zaletą wspominanych tu mieszkań są wideo domofony oraz całodobowy monitoring, które zapewniają bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Jeśli wspomnę Wam o wspaniałym widoku na las, chyba nie będę musiała dodawać nic więcej, prawda?