Ze względu na fakt, że studia dopiero się rozpoczęły, jeszcze przez chwilę zostaniemy w sferze tej tematyki. Poprzednio dowiedzieliście się, jakimi cechami powinien wyróżniać się idealny akademik oraz z jaką ofertą przychodzi do Was w tym zakresie BaseCamp. Dzisiaj kilka słów o tym, dlaczego warto postawić właśnie na tę ofertę, gdy wyjeżdżacie na studia nie tylko do innego miasta, ale również kraju.

BaseCamp – to nie tylko akademiki w Łodzi

BaseCamp to jeden z wygodniejszych sposobów na szybkie znalezienie idealnego akademika w Łodzi, Poczdamie czy innych miastach.

Wybierając się na studia, opuszczamy nie tylko rodzime miasta. Wielu z nas robi jeszcze bardziej dorosły krok i wyrusza na podbój zagranicznych uczelni. Częsty wybór pada na niemieckie uczelnie wyższe. Wśród nich prym wiedzie Poczdam. Wtedy akademik na jego obszarze to po prostu konieczność, a BaseCamp może pomóc w znalezieniu oferty idealnej. Za jego pośrednictwem, nie tylko dotrzecie do ciekawych i atrakcyjnych ofert, ale również możecie od razu zarezerwować swój pobyt. Wszystko odbywa się szybko, bezproblemowo i z dowolnego miejsca.

Akademik w Poczdamie – poznaj plusy nowoczesnych domów studenckich

Nowoczesne akademiki Poczdam tak przygotował, aby studenci mogli czuć się w wynajmowanych pokojach, jak u siebie w domu.

Dlaczego jeszcze nasz wybór powinien paść właśnie na BaseCamp? Lista korzyści z takiego rozwiązania jest długa. Zacznijmy od najbardziej istotnej – bazę ofert BaseCam obejmują najlepsze akademiki, jakie może zaoferować Poczdam studentom spoza Niemiec. Są to przede wszystkim obiekty, w których nie ma mowy o przepełnieniu. Nowoczesne akademiki dają zakwaterowanie ponad setce osób, gwarantując każdemu poczucie swobody. Nikt nie musi obawiać się o mało komfortowy ścisk na korytarzach. Duży plus stanowi również standard pokoi do wynajęcia. Są one w pełni umeblowane i na tyle duże, by wszystkie potrzebne rzeczy się w nich bez problemu pomieściły. Pokoje posiadają osobne łazienki, a niektóre również aneks kuchenny. Poza tym panuje w nich ład. Uwagę przyciąga też estetyka wnętrz oraz co bardzo ważne: masa praktycznych rozwiązań. Dzięki temu w pokojach znajduje się dużo miejsca zarówno do nauki, jak i odpoczynku. Warto przy tym podkreślić, że pod szyldem „nowoczesne akademiki Poczdam” znalazły się także funkcjonalne pokoje specjalnie przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. TUTAJ możecie obejrzeć sobie, jak dokładnie wyglądają te pokoje. Na tym nie koniec plusów domów studenckich w ofercie BaseCamp. Nowoczesność tych akademików polega również na dodatkowych „atrakcjach”. Składają się na nie: siłownia, pokój do wspólnego wypoczynku, sala do nauki, pralnia.

Jednym słowem: jeśli interesuje Was wygodny i gwarantujący idealne warunki do nauki akademik Poczdam to postawcie na BaseCamp. Znajdziecie tam dodatkowo liczne udogodnienia, dzięki którym pobyt z dala od domu stanie się o wiele znośniejszy.