Pokaż mi swoje garnki, a powiem ci kim jesteś. Przesada? Niekoniecznie. Dobre garnki to dziś podstawa wyposażenia każdej kuchni. Nie tylko ułatwiają codzienne gotowanie, ale także podnoszą jakość i smak potraw. Jeśli chcemy iść z duchem czasu i zdrowo się odżywiać, musimy zainwestować w dobre garnki. Dobre, czyli na przykład ze stali nierdzewnej, z możliwością gotowania bez tłuszczu i soli. Jakie garnki wybrać?

Philipiak – mój osobisty numer jeden

Garnki marki Philipiak goszczą w mojej kuchni już od dłuższego czasu. Oczywiście zanim po nie sięgnęłam, dokładnie przejrzałam opinie dotyczące naczyń Philipiak. Fakt, że kocham rzeczy ładne i designerskie, jeszcze nie oznacza, że rzucam się na nie bez zastanowienia. Jestem pragmatykiem, dlatego wszystko musi być u mnie zaplanowanie i sprawdzone. Moje własne opinie na temat garnków Philipiak potwierdzają większość opinii, które można znaleźć w sieci (sprawdź). Dla mnie najcenniejsza jest możliwość zdrowszego gotowania. Dzięki temu, że w garnkach Philipiak gotuje się bez soli, wszystkie potrawy zachowują swój naturalny smak i aromat. Poza tym, garnki Philipiak uwodzą satynowymi wnętrzami i wyprofilowanymi krawędziami.

Opinie na temat produktów Philipiak bardzo często odnoszą się do wykonania poszczególnych naczyń. Trzeba przyznać, że garnki Philipiak zachwycają perfekcyjną jakością wykonania i dbałością o detale. Zachwycają też nowoczesnym, minimalistycznym designem, który nie ma sobie równych. Przepięknie wykonane naczynia z najwyższej jakości tworzyw, elegancko zdobione, dopracowane w każdym szczególe sprawiają, że nie tylko fani kulinariów doceniają gotowanie z marką Philipiak.

Philipiak = smacznie, zdrowo, komfortowo

Philipiak = smacznie, zdrowo, komfortowo

Marka z klasą i zdrowiem w tle

Opinie na temat garnków Philipiak pokazują wyraźnie, że Philipiak to zdecydowanie naczynia z klasą. To numer jeden wśród wszystkich pasjonatów dobrego i zdrowego jedzenia. Ale to nie wszystko. To także naczynia, w których w prosty sposób przyrządza się dania rozpieszczające zmysły i żołądki, pozytywnie wpływające na dobre samopoczucie i smukłą sylwetkę. Tak, jak wcześniej wspomniałam, w garnkach Philipiak gotuje się bez tłuszczu, soli i innych dodatków, które nie do końca działają korzystnie na nasz układ trawienny. Ugotowane potrawy są więc zdrowe i małokaloryczne.

Opinie na temat produktów Philipiak nie pomijają również innej ważnej kwestii, która czyni gotowanie jeszcze bardziej komfortowym. Mowa tu o specjalnym akutermicznym dnie, które sprawia, że w trakcie gotowania potrawy nie tracą na swej jakości i nie wchodzą w żadne reakcje chemiczne. Poza tym, garnki Philipiak są antyalergiczne, antybakteryjne i energooszczędne. I to kolejny, ogromny ich atut.

Garnki piękne i wszechstronne

Garnków Philipiak można używać zarówno na tradycyjnych kuchenkach gazowych i elektrycznych, jak również na nowoczesnych kuchniach indukcyjnych. Nie są to więc garnki wyłącznie dla elity, z którymi często bywają mylone. To garnki dla każdego z nas. To garnki dla każdego fana zdrowego odżywiania! Ja swojego wyboru nie żałuję i szczerze Wam polecam!