Podczas wyboru ceramiki WC istotną kwestią, oprócz samego designu, jest funkcjonalność oraz spełnienie najwyższych standardów w zakresie komfortu użytkowania. Liczy się również to, jak dane rozwiązanie pomaga dbać o higienę, przy zachowaniu przemyślanej i prostej technologii. Odpowiedzią na te wyzwania jest ceramika TECEone – dostępna w dwóch wariantach – jako miska WC oraz toaleta z funkcją myjącą.

Design w dobrej formie

Ceramika wisząca TECEone wpisuje się w styl nowoczesnych łazienek. To zasługa minimalistycznego wzornictwa, które znalazło swój wyraz w kompaktowej budowie i przemyślanej funkcjonalności. TECEone wyróżnia się niewielkimi wymiarami i bezkołnierzową formą – z ograniczoną ilością narożników, krawędzi oraz łączeń. Objętość spłukiwania podstawowego, wynosząca 6 lub 4,5 l, zapewnia optymalną higienę użytkowania, a ukryte mocowanie naścienne czynią z niej atrakcyjny element wyposażenia łazienki. Uzupełnieniem ceramiki jest ergonomiczna i stabilna deska z cichym mechanizmem opuszczania Soft-Close. To wszystko sprawia, że TECEone znajduje zastosowanie zarówno w przestronnych salonach kąpielowych, jak i w pomieszczeniach sanitarnych o niewielkim metrażu.

Funkcjonalność na prostych zasadach

TECEone dostępna jest także z funkcją myjącą i stanowi odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających użytkowników. Zaprojektowana w myśl zasady „mniej znaczy więcej”, zrywa ze stereotypami i na nowo definiuje pojęcie toalety myjącej. Udowadnia także, że ceramika WC z funkcją bidetu może być atrakcyjna wizualnie, intuicyjna w obsłudze, prosta w montażu i pozbawiona zbędnej elektroniki. Łączy bowiem w sobie te cechy, które są najistotniejsze dla komfortu i higieny.

W przypadku toalety myjącej TECEone jedynym widocznym elementem – odróżniającym ją od podstawowej wersji miski – są detale, czyli dwa subtelne pokrętła sterujące do regulacji temperatury i ciśnienia wody. Wszystkie przyłącza są ukryte. W toalecie myjącej TECEone nie znajdziemy elektroniki – zatem nie jest wymagane podłączenia do prądu. Funkcja mycia sterowana jest wyłącznie za pomocą pokrętła regulującego ciśnienie, a ciepła woda pochodzi bezpośrednio z instalacji. Z kolei automatyczne mycie dyszy to gwarancja higieny – zarówno przed, jak i po użyciu.

Montaż bez wysiłku

Co więcej, TECEone została zaprojektowana tak, aby ograniczyć do minimum wszelkie czynności związane z jej montażem. Dlatego też toaleta działa w oparciu o baterię termostatyczną i kartusz do regulacji wody. Brak prądu, modułu zasilającego, mniej technologii – to większe bezpieczeństwo i prosta instalacja!

Oba warianty ceramiki są kompatybilne ze stelażami TECE oraz szklanym terminalem WC TECElux. Podłączenie toalety myjącej TECEone wymaga zastosowania odpowiednio dobranego zestawu montażowego.