Srebrne bransoletki, duże kapelusze i transparentne torebki – to tylko niektóre z propozycji na sezon 2018. Przyglądając się propozycjom największych marek i domów mody, jedno można powiedzieć – nuda na pewno nam nie grozi. Propozycji jest całe mnóstwo, więc każda z nas na pewno znajdzie tu coś dla siebie. Poniżej znajdziecie moje ulubione pozycje na nowy sezon.

Transparentne torebki

W sezonie 2018 hitem będzie kontrolowany ekshibicjonizm. Na pewno nie będziemy miały nic do ukrycia. Nie ukryjemy też nic w naszych torebkach, bo te będą w całości wykonane z przezroczystego tworzywa! Do pary będziemy mogły dobrać transparentne szpilki lub sandałki, bo takie też zajmą ważne miejsce w trendach.

przezroczysta torebka

Duże kapelusze

W tym roku zakończenie zimy wcale nie oznacza końca mody na czapki czy kapelusze. Może grube czapy faktycznie skończą na dnie szafy, ale za to powitamy berety i… duże kapelusze. Te ostatnie świetnie sprawdzą się  w sezonie letnim. Na plaży i nadmorskim deptaku będą jak znalazł. Co odważniejsze dziewczyny, kapelusze XXL będą mogły również nosić w miejskiej dżungli. W parze z jeansowymi dzwonami i białą koszulą będą wyglądać modnie i bardzo stylowo.

Srebrne bransoletki

Biżuteria to zawsze najlepsze wykończenie stylizacji. W tym sezonie również nie może jej zabraknąć. W końcu to ona bardzo często stanowi o charakterze stylizacji. Srebrne bransoletki to coś, na co warto postawić wiosną i latem 2018. Możemy zdecydować się na jedną lub kilka bransoletek – w zależności od własnych upodobań. Jeśli wybierzesz jedną bransoletkę – noś ją w parze z zegarkiem na bransolecie. Efekt będzie fantastyczny. Jeśli postawisz na srebrne bransoletki w ilości większej niż jedna czy dwie, zegarek nie będzie ci już potrzebny. Postaraj się też, aby bransoletki nie były byle jakie. Elegancja zawsze jest w modzie i sprawdza się przy każdej okazji. Moim osobistym hitem są srebrne bransoletki zwane banglami. Same w sobie wyglądają świetnie, ale jeśli zechcesz podkręcić ich look, dodaj do nich jakąś uroczą zawieszkę. Efekt wow gwarantowany! bransoletka bangle

srebrna bransoletka typu bangle (źródło: Pandora)

srebrne bransoletki dla kobiet

srebrna bransoletka z zapięciem w formie kłódki (źródło: Pandora)

Duże kolczyki

Ogromne kolczyki to must have sezonu 2018. Co prawda podobne modele były modne w zeszłych sezonach, ale nigdy wcześniej nie były dostępne w tak różnych wersjach. Obecnie lansowane kolczyki kładą się na ramionach, a w ekstremalnych przypadkach sięgają nawet w okolice dekoltu. Modne będą też kolczyki zdobione kryształami i kamieniami, a więc takie, które na pozór przypominają żyrandole! A jeśli nie dwa kolczyki, to może jeden? Ten trend jest również mocno lansowany na nowy sezon. Szczególnie dobrze sprawdzi się w sytuacjach wieczorowych. Szyk i elegancja w jednym!