Kobiety i gadżety? A czemu nie! Może i nie ekscytujemy się nowinkami technicznymi tak bardzo jak panowie, ale coraz chętniej wolimy nabyć stylowy smartfon niż kolejną torebkę. W końcu nie od dziś wiadomo, że smartfon wiele mówi o człowieku. Poza tym, ten nieduży gadżet potrafi genialnie dopełnić nasz look. Warto więc wybrać model, który będzie podobny do nas – inteligentny, kreatywny, przebojowy, stylowy i elegancki. Fajnie też, aby posiadany przez nas smartfon wyróżniał się na tle innych, np. pod względem koloru.

Jaki smartfon dla kobiety?

Idealny smartfon dla kobiet powinien być zgrabny i mieć efektowny, aczkolwiek dość minimalistyczny wygląd. Nie powinien być zbyt duży i fajnie, żeby był w miarę cienki. Dobrze, aby był lekki. W końcu będzie nam towarzyszył zawsze i wszędzie. Powinien mieć także dobrej jakości aparat, bo jak wiadomo my kobiety uwielbiamy robić selfie i zdjęcia z przyjaciółmi (zobacz poradnik: idealny smartfon do selfie). Fajnie, aby smartfon miał dobrą baterię, dzięki której przetrwa cały dzień albo i dłużej. Niestety lub stety, dla nas kobiet liczy się też kolor. Ale błędne jest myślenie, że szczytem marzeń jest urządzenie w odcieniu różu. Dziś spełnieniem kobiecych pragnień są modele w kolorze bieli lub złota. Podsumowując: idealny smartfon dla współczesnej kobiety musi być elegancki, a jednocześnie wydajny i funkcjonalny. Fajnie, jakby posiadał dobry aparat fotograficzny i wszystkie niezbędne funkcje.

złoty LG Q6

LG Q6 (źródło: www.lg.com)

Mój wybór: smartfon LG Q6

Mój własny i osobisty wybór padł na smartfon LG Q6 – dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że doskonale wpisuje się w trend minimalistycznego designu — brak wypukłości aparatu i rozszerzony ekran z zaokrąglonymi rogami. Udoskonalony wyświetlacz IPS Full HD + FullVision o przekątnej 5,5″ pozwala na jeszcze więcej. Dzięki niemu mogę oglądać filmy w jeszcze lepszej jakości. Za co jeszcze pokochałam LG Q6? Na pewno za to, że pozwala robić jeszcze lepsze selfie!!! Jest to możliwe dzięki specjalnemu 100-stopniowemu obiektywowi w przednim aparacie, w którym zmieści się więcej znajomych i więcej otoczenia. A to oznacza jeszcze lepsze i ciekawsze wspomnienia!

źródło: www.lg.com

Na pewno na uwagę zasługuje też obudowa o szerokości 69,3 mm, która jest przyjemna w dotyku, łatwa w użyciu oraz dobrze leży w dłoni. Płaski wyświetlacz i zoptymalizowane ramki ograniczają przypadkowe dotknięcia, które są częstym problemem zakrzywionych wyświetlaczy. Bajerem jest odblokowywanie telefonu przy pomocy własnego uśmiechu! A co z kolorami smartfona? Do wyboru mamy całkiem niezłe kąski. Smartfon dostępny jest nie tylko w kolorze czerni czy platinum, ale także eleganckiej bieli i… najbardziej pożądanego w ostatnim czasie kolorze złota!

Model LG Q6 zaspokaja nawet najbardziej wyszukane gusta. Bez wątpienia jest to idealny dodatek dla każdej nowoczesnej i przebojowej kobiety, która ceni sobie elegancję, wyjątkowy styl oraz doskonałą jakość.