Każdy z nas lubi dostawać prezenty. Przyjęło się, że romantyczny prezent to pomysł dobry tylko dla dziewczyn. Tymczasem świat się zmienia, czasy się zmieniają i romantyczne prezenty lubią także chłopcy. Nie ma w tym nic złego. To, że romantyczny prezent ucieszy chłopaka, wcale nie oznacza, że jest on mało męski. Wręcz przeciwnie. Przyznajcie same, że lubicie wrażliwych chłopaków. Taki chłopak to skarb. No, ale nie o typach chłopaków czy dziewczyn chciałam dziś z Wami mówić. Chodziło mi bardziej o propozycje prezentowe. Okazji za chwilę będzie tyle, że lepiej wszystko zaplanować wcześniej. Oczywiście wybór upominku jest kwestią bardzo indywidualną. To, co zachwyca jednych, niekoniecznie musi podobać się drugim. Są jednak rozwiązania uniwersalne, które można dopasować pod siebie lub naszą połówkę.

Romantyczny prezent dla chłopaka

  1. Osobista składanka muzyczna

Niby czasy, kiedy samodzielnie tworzyło się składanki muzyczne dawno już minęły, ale dlaczego nie miałybyśmy do nich wrócić? Taka spersonalizowana płyta na pewno trafi w serce twojego chłopaka. Zrób listę jego i waszych ulubionych piosenek (nie zapomnij o romantycznych balladach) i nagraj je na krążek.

  1. Pachnący list z odciskiem szminki

Romantyczny prezent dla chłopaka? Osobisty liścik będący wyznaniem miłosnym, z gorącym całusem ze szminki. Pisanie tradycyjnych listów już dawno odeszło do lamusa, dlatego podarowanie takiego listu na pewno chwyci za serce twoją połówkę. Dla dodatkowych efektów, możesz skropić list własnymi perfumami. Pamiętaj, żeby takiego listu nie wręczać wprost. Zaskocz ukochanego i podrzuć mu list. Efekt wow gwarantowany!

  1. Foto story

Kolejny romantyczny prezent dla chłopaka to foto story. Bez problemu wykonasz go samodzielnie. Możesz do tego wykorzystać tablicę korkową i przypiąć do niej wasze wspólne zdjęcia. Możesz też pokusić się o jakieś dowcipne komentarze pod każdym zdjęciem. W ten sam sposób możesz także przygotować książkę lub tradycyjny album wypełniony fotkami, które przypomną mu wasze najpiękniejsze wspólne momenty.

  1. Kolacja przy świecach

Kolacja to może i odrobinę wyświechtany pomysł, ale za to jaki skuteczny! W końcu, jak to mówią: przez żołądek do serca. Ugotuj coś sama dla swojego chłopaka (najlepiej jego ulubione potrawy), zapal świece i gotowe. Możesz też spróbować upiec dla swojego chłopaka jego ulubione ciasto. Wybierz formę w kształcie serca i nie zapomnij o serduszkach z kremu. Proste rozwiązania sprawdzają się najlepiej.

Romantyczny prezent dla dziewczyny

  1. Romantyczna biżuteria

Dziewczyny uwielbiają błyskotki. Jeśli ktoś ci powie, że biżuteria to banalny prezent, nigdy mu nie wierz. Dziewczynom nigdy dość ładnych dodatków. Aby biżuteria była prezentem romantycznym, zamiast sznurkowej bransoletki, wybierz łańcuszek z zawieszką w kształcie serduszka. Romantyczny prezent dla dziewczyny to także biżuteria spersonalizowana, z osobistą dedykacją. Wygraweruj na biżuterii słowo kocham lub wasze inicjały . Dziewczyna będzie zachwycona!

  1. Romantyczna kolacja

Dziewczyny kochają romantyczne kolacje przy świecach. Taką kolację możesz przygotować samodzielnie, ale lepiej będzie jeśli zaprosisz dziewczynę do jakiejś fajnej restauracji. Niektóre restauracje mają w ofercie kolacje w ciemnościach. Jest to na pewno niezła atrakcja i ciekawa niespodzianka. Dreszczyk emocji gwarantowany!

  1. Lot balonem

Romantyczny prezent dla dziewczyny to także wspólny lot balonem. Dziewczyny lubią bujać w obłokach – również dosłownie! Taki lot na pewno sprawi twojej dziewczynie wiele frajdy i będzie bardzo romantycznym przeżyciem.

  1. Tuzin róż

Romantyczny prezent dla dziewczyny może być zaskakujący lub tradycyjny. Na pewno każda dziewczyna będzie zadowolona z dużego bukietu czerwonych róż, które symbolizują miłość. Zaskocz dziewczynę i na randkę przynieś jej piękny bukiet. Możesz też wysłać kwiaty przy pomocy poczty kwiatowej.