Trendy na rok 2019 prezentują się niezwykle interesująco i dają nam szerokie pole do popisu. Wszystkie fashionistki kochające modę powinny być usatysfakcjonowane. Jednym z ciekawszych rozwiązań są paski wiązane w talii. Ale nie chodzi tu o paski w kontekście spodni czy sukienek, ale płaszczy i marynarek. Teraz talię podkreślamy paskiem przewiązanym na zewnątrz okryć wierzchnich. Tym drobnym trikiem jesteśmy w stanie uzyskać bardzo stylowy look.

Jak to robią dziewczyny z Paryża, Londynu i Nowego Jorku?

To, że paski wiązanie w talii marynarek i płaszczy stały się hitem, nie ma wątpliwości. Wystarczy tylko uruchomić Instagram czy Pinterest, aby znaleźć całe mnóstwo przykładów i inspiracji. A inspirować się warto, gdyż dziewczyny przechadzające się ulicami największych stolic mody wiedzą najlepiej jak to robić. Przy okazji – uzyskanie modnego, nieco nonszalanckiego looku nie jest takie trudne. Załóż jeansy, sweter lub bluzę i sięgnij po oversizową marynarkę lub długi płaszcz. Na koniec sięgnij po pasek i przewiąż się nim w talii. Pasek nie musi być kolorystycznie identyczny jak marynarka. Spokojnie możesz go dobrać na bazie kontrastu.

pasek w talii

pasek w talii

pasek w talii marynarki

przewiązania marynarka

marynarka i pasek

A jeśli nie pasek, to może biodrowa torebka? Ona także świetnie pasuje jako element podkreślający talię. Przy okazji sprawdzi się jako etui na telefon. W razie potrzeby zapakujesz do niej także trochę drobnych i ulubioną szminkę. Na spotkanie z przyjaciółką lub spacer ulicami miasta będzie jak znalazł.

torebka w pasie

torebka biodrówka