Sezon ślubny możemy uznać za rozpoczęty. Niektórzy z was na pewno będą mieli przyjemność wziąć udział w jednym lub dwóch weselach. Warto więc sobie powiedzieć parę słów o najmodniejszych prezentach dla nowożeńców. O ile jeszcze dwa lub trzy lata temu modne było wręczanie młodym koperty z pieniędzmi, o tyle dziś znów wracamy do upominków rzeczowych. Oczywiście warto wcześniej zrobić rozeznanie, o czym młodzi marzą lub czego potrzebują. No chyba, że sami wyjdą z inicjatywą i zrobią listę prezentów ślubnych. Tak czy siak, poniżej przedstawię wam kilka modnych propozycji na prezenty ślubne. Znajdziecie wśród nich zarówno filiżanki do espresso, jak i designerskie AGD. Pamiętajcie tylko, że czajniki, patelnie czy komplety pościeli nie są teraz w trendach i takich prezentów lepiej unikać.

Designerskie akcesoria kuchenne

elegancki zestaw sztućcówDobry design jest zawsze w cenie. Dlatego podarowanie Młodej Parze jednego z designerskich akcesoriów kuchennych będzie świetnym pomysłem. Taki gadżet dopełni lub urozmaici wystrój kuchni, a może nawet przyda się w codziennym życiu. Elegancki i nowoczesny zestaw sztućców na pewno zadowoli każdego, bo takich przedmiotów nigdy nie jest za wiele. Fajną propozycją będzie też fikuśna wyciskarka do soków lub jakiś nowoczesny otwieracz do wina. Dobrze sprawdzą się też designerskie misy na owoce lub bardzo modne w ostatnim czasie nietuzinkowe patery do ciasta.

Designerskie AGD

AGD to kolejny fajny pomysł. Nie mam tu jednak na myśli byle jakiego AGD, a coś bardziej wyszukanego. Ciekawą propozycją będzie nietuzinkowy opiekacz do kanapek lub elektryczna wyciskarka do soków. Praktycznym i modnym w ostatnim czasie prezentem jest też szybkowar – najlepiej taki z wyższej półki.

Filiżanki do espresso

eleganckie filiżanki do espresso

eleganckie filiżanki do espresso

A jeśli Młodzi są smakoszami kawy i nade wszystko uwielbiają raczyć się mocną małą czarną, warto podarować im nowoczesne filiżanki do espresso. Ich kształt został tak zaprojektowany, aby doznania zmysłowe były jeszcze bardziej wyjątkowe. Bo przecież pijąc poranne espresso należy robić to we właściwy sposób. Filiżanki do espresso to dość oryginalny pomysł, który na pewno zachwyci młodych.

Akcesoria do aranżacji domu

Akcesoria czy dodatki do aranżacji wnętrz to kolejna modna propozycja na prezent ślubny. Co możemy podarować? Oryginalne wazony, fajne obrazy na ścianę, rzeźby. Wszystko zależy od upodobań nowożeńców. Przed zakupem tego typu prezentu warto jednak skonsultować się z młodymi. Prezent należy bowiem dobrać do estetyki i charakteru mieszkania.