Szukasz praktycznych gadżetów do swojej firmy? Wybierz podręczne clipboardy z nadrukiem, które można zamówić z logo. Sprawdź, kiedy warto zdecydować się na ich zakupienie i gdzie można je zamówić!

Czym jest clipboard?

Clipboardami nazywa się rodzaj podkładek wyposażonych w praktyczny klips umieszczony na boku lub na górze, który ma na celu przytrzymywanie luźnych dokumentów. Tego typu podkładki świetnie nadają się do pisania, ponieważ są twarde. Dodatkowo mogą także służyć jako gadżety reklamowe.

Obecnie clipboardy z nadrukiem są jednym z chętnie zamawianych gadżetów, który może być poddany pełnej personalizacji. To powoduje, że mogą one sprawdzić się jako praktyczny pomysł na prezent dla klientów i dla kontrahentów firmy, lecz też mogą korzystać z nich na co dzień jej pracownicy.

Kiedy warto kupić clipboardy z nadrukiem?

Gadżety reklamowe jak clipboardy z nadrukiem mają bardzo szerokie zastosowanie i mogą być one wykorzystane do wielu celów. Sprawdzają się one między innymi w poniższych przypadkach:

  • Jako podarunek dla klienta, na przykład z okazji podpisania umowy przekazywana jest ona razem z praktyczną podkładką. Wtedy chętnie kupowane są podkładki teczki, które mają zamykaną okładkę.

  • Podczas konferencji, szkoleń, targów – można wtedy łatwo przechowywać w nich dokumenty, przekazać materiały szkoleniowe, czyste kartki, aby uczestnicy wydarzenia mogli łatwo wykonać notatki. Dostępne są także clipboardy z nadrukiem, które wyposażone są w przegródkę lub uchwyt na długopis – może być on także elementem zestawu.

  • Jako gadżet dla pracowników – w firmach, w których obsługa klienta odbywa się nie tylko przy biurku, lecz także w terenie, w hali firmy, clipboardy z nadrukiem mogą podłużyć do łatwego zapisywania informacji lub też do sygnowania umowy.

Gdzie można zamówić clipboardy z nadrukiem?

Obecnie gadżety jak clipboardy z nadrukiem można zamówić w wielu firmach zajmujących się wykonaniem gadżetów reklamowych dla firm. Mogą one zaprezentować swoim klientom różne rodzaje podkładek pod kątem ich wielkości i wykończenia, a także zapewniają pełną personalizację, czyli wykonują na podkładkach nadruki na indywidualne zamówienie.

Żeby zamówić clipboardy z logo firmy, wystarczy dostarczyć do producenta tych gadżetów reklamowych projekt graficzny, a potem wybrać typ podkładek i wskazać na ich nakład. Firma może wtedy wykonać je zgodnie z zamówieniem.

Obecnie clipboardy z nadrukiem mogą być zamawiane również w internecie – są one dostępne bezpośrednio na stronach internetowych producentów gadżetów z logo.