Pizza to danie, które cieszy się ogromną popularnością wśród małych i dużych. W momencie, kiedy nie mamy czasu na ugotowanie obiadu lub po prostu nie chce nam się tego robić, zawsze ratuje nas z opresji. Sprawdza się podczas kinder balów i spotkań ze znajomymi. Jest fajnym dodatkiem na wspólne wieczory filmowe. Jednym słowem jest rozwiązaniem wszelkich problemów. A to, jak smakuje, jest już osobną kwestią. Palce lizać! W ogóle kuchnia włoska, której pizza jest najbardziej znanym daniem, cieszy się powodzeniem w naszym kraju. Całe szczęście, dziś nie musimy jechać do Włoch, żeby zakosztować przysmaków kuchni włoskiej. W wielu miastach, również w Warszawie, pizzeria serwująca świetną włoską pizzę jest na wyciągnięcie ręki.

Pizza – ulubione danie małych i dużych

W naszym domu pizza gości dość często, a u Was? Czasami, jak mamy ochotę wyrwać się z domu lub chcemy zrobić dzieciakom przyjemność, całą rodziną wybieramy się do pizzerii. W stolicy ich nie brakuje. My mamy swoją ulubioną. Domino’s to według nas najlepsza pizza w Warszawie. A wierzcie, że wypróbowaliśmy kilka po drodze. Lokale rozmieszczone są w różnych punktach i dzielnicach, m.in. na Bemowie i Ursynowie, w Centrum i Śródmieściu, na Pradze. Dzięki temu, nie trzeba jechać na drugi koniec miasta, aby zasmakować w specjałach kuchni włoskiej. Pizzeria Domino’s w Warszawie, to jak to mówią nasze dzieci: dla każdego coś miłego. Możemy tu zjeść zarówno tradycyjną włoską pizzę jak pizza Margherita z włoskim serem Galbani, a także skosztować smakowitych nowości, jak np. Pizza Leśna z kiełbasą myśliwską, pieczarkami, aromatycznym rozmarynem i… kapustą kiszoną. Pizza według Domino’s to połączenie doskonałego ciasta, wybornego sosu, świeżych ziół, najlepszego sera i wyszukanych dodatków. Pizzeria w Warszawie Domino’s dba o każdy szczegół zaczynając od starannie wyselekcjonowanej mąki, poprzez mięso, warzywa, na i innych dodatkach kończąc. Pizza, jaką możemy zjeść w restauracjach Domino’s jest przyjemnie chrupiąca, a jednocześnie delikatna i rozpływająca się w ustach. Jest też szalenie aromatyczna, co cudownie rozpieszcza zmysły.

pizza warszawa

Najlepsza pizza w Warszawie – którą polecamy?

Ile osób, tyle preferencji smakowych. Spróbuję jednak coś konkretnego Wam polecić. Zacznijmy od gorących nowości. Mamy wspomniane przeze mnie wyżej Leśne Smaki i mamy Szparagowe Love. Jak na fankę szparagów przystało, oczywiście polecam tę drugą pizzę. Uwaga! Jest to oferta limitowana, więc warto się pospieszyć. Szparagi zostały tu zestawione z dojrzewającą szynką i karmelizowaną czerwoną cebulą i podane na sosie pomidorowym z mozzarellą. Jednym słowem – poezja smaku!

najlepsza pizza w warszawie

Dość często wracamy do pizzy Quattro Cheese, w której główną rolę grają sery: mozzarella, cheddar, ementalski i aromatyczny ser pleśniowy Bleu d’Auvergne. Fanom klasyki polecamy kultową już pizzę Margherita. W Domono’s serwują najlepszą. Bez dwóch zdań. Mamy tu oryginalny sos pomidorowy oraz prawdziwie włoski ser Galbani. Fajną opcją dla całej rodziny jest też Americano – z oryginalnym serem mozzarella Galbani, a także polskimi pieczarkami i kiełbasą pepperoni. Lubimy też wracać do pizzy Hypnotica. To niesamowita uczta dla prawdziwych koneserów, zwłaszcza mięsa i sosu BBQ.