Są kobiece, szalenie zmysłowe, romantyczne i stylowe. O czym mowa? O bluzkach z odkrytymi ramionami. Tego lata będą prawdziwym przebojem! Jeśli w swojej szafie nie posiadacie choć jednej takiej bluzki, jak najszybciej nadróbcie zaległości.

Bluzki zalotnie odkrywające ramiona to doskonała okazja do pochwalenia się pięknie opaloną skórą. Ale uwaga! Decydując się na tego typu bluzkę, musicie mieć pewność, że Wasze plecy, ramiona i dekolt są w naprawdę dobrej formie. W przeciwnym razie cały czar pryśnie, a wszystkie mankamenty jeszcze bardziej zostaną podkreślone….

źródło: pinterest

źródło: pinterest

 

źródło: pinterest

źródło: pinterest

 

źródło: pinterest

źródło: pinterest

Po bluzki z odkrytymi ramionami powinny sięgać zwłaszcza drobne dziewczyny o dość szczupłych ramionach. Tego typu fason bluzek ma bowiem to do siebie, że potrafi optycznie dodać centymetrów górnym partiom ciała. Dziewczyny o atletycznym typie budowy z rozbudowanymi ramionami czy mocno zarysowanym bicepsem, nie będą dobrze wyglądać w takich bluzkach, chyba że… zestawią je z odpowiednim dołem. Mocną górę zrównoważy poszerzony dół – spodnie dzwony lub spódnice w kształcie koła.

Z czym nosić bluzki odkrywające ramiona?

Tak naprawdę ze wszystkim! Wszystko zależy od tego, jaki efekt końcowy chcecie uzyskać. Bluzki bez ramion doskonale nadają się do stworzenia stylizacji boho i glamour. Z ich pomocą można również wyczarować piękne romantyczne outfity.

Najprostszym sposobem na bluzki bez ramion jest połączenie ich z jeansami (rurkami lub boyfriendami). Taki klasyczny duet świetnie sprawdzi się w każdej sytuacji i pokaże, że znacie się na modzie. Poza tym jeansy wydają się być najlepszym towarzystwem dla bluzek odkrywających ramiona. Błękit jeansu świetnie podkreśli romantyzm takich bluzek i sprawi, że te będą gwiazdą w całym outficie.

Bluzka bez ramion genialne duety stworzy także z ultra krótkimi szortami i długimi spódnicami. Ciekawe historie napisze też ze spodniami cygaretkami i ołówkowymi spódnicami. Bez problemu „dogada się” również ze spódnicami w stylu lat 50-tych.

Mimo, że bluzki bez ramion wydają się być dość określone, to tak naprawdę są bardzo uniwersalne. Potrafią dogadać się zarówno z lekkimi sandałkami, seksownymi szpilkami, jak również sportowymi sneakersami.

Tak naprawdę to od Was zależy, z czym połączycie bluzkę w najmodniejszym fasonie tego lata 🙂

źródło: pinterest

źródło: pinterest

 

źródło: pinterest

źródło: pinterest

 

źródło: pinterest

źródło: pinterest

 

źródło: pinterest

źródło: pinterest