Większość z nas zaczyna przywoływać już wiosnę. Osobiście, gdy patrzę za okno, nie umiem dostrzec najmniejszych jej objawów. Dlatego też zamiast polować na nowe kolekcje, napawam się tym, co dobre, stare i sprawdzone. Kozaki i botki to moje ukochane buty i gdybym tylko mogła, nosiłabym je non stop – przez okrągłe 12 miesięcy. Przyznaję, że należę do tych osób, które jako ostatnie ściągają kozaki z nóg 😉 Mój numer jeden? Lasocki obuwie! Buty oferowane przez znaną markę są wygodne i kobiece jednocześnie. I co najważniejsze – ponadczasowe.

Obuwie Lasocki to idealna propozycja dla kobiet, które kochają modę, ale nie lubią wydawać na nią wszystkich oszczędności. To także świetna propozycja dla fashionistek, które bez względu na pogodę czy porę roku, uwielbiają dobrze wyglądać. Motywem przewodnim większości kolekcji Lasocki jest klasyka w iście kobiecym wydaniu. Lasocki obuwie urzekają najlepszymi materiałami, oryginalnymi detalami i ręcznie wykonanymi wykończeniami. Każda para urzeka perfekcją wykonania, przez co wygląda jakby kosztowała fortunę. A jest zupełnie odwrotnie. Lasocki obuwie (dostępne w salonach CCC) rozkochują w sobie bardzo przystępnymi cenami. I za to także kocham je miłością szczerą i wierną. Kolejną zaletą obuwia Lasocki jest również to, że reklamuje je nie kto inny, jak sama Anja Rubik – największa ikona światowej mody. A skoro Anja zdecydowała się na założenie obuwia Lasocki, to chyba naprawdę warto po nie sięgnąć, prawda? 🙂

Zanim jednak będę cieszyć oko najnowszymi propozycjami marki, wciąż z zachwytem patrzę na jesienno-zimowe obuwie Lasocki, które z jednej strony zapewniają luz i odrobinę pazura, a z drugiej cieszą nutką kobiecości.

lasocki obuwie na sezon jesienno-zimowy

lasocki obuwie na sezon jesienno-zimowy

sznurowane kozaki Lasocki

sznurowane kozaki Lasocki

kozaki z ozdobnym panelem

kozaki z ozdobnym panelem

botki w stylu jeździeckim

botki w stylu jeździeckim

kozaki z ozdobną klamrą

kozaki z ozdobną klamrą

kozaki a'la muszkieterki

kozaki a’la muszkieterki

botki z marszczoną cholewką

botki z marszczoną cholewką