Znacie to powiedzenie: pokaż mi swoją kuchnię, a powiem Ci kim jesteś? Wyposażenie kuchni bardzo wiele mówi o naszym stylu życia, guście, a nawet odżywianiu się. Warto więc zadbać, aby nasze kuchnie były piękne, stylowe i pełne zdrowia. Detalem, który odgrywa bardzo ważną rolę w kuchniach są garnki. Zamiast zwykłych, emaliowanych wybierzmy te z wyższej półki. Może i kosztują trochę więcej, ale za to prezentują się doskonale i mają istotny wpływ na sposób odżywiania się. Moim numerem jeden są garnki Phlipiak. Uważam, że każdy kto dba o zdrową kuchnię i fit jedzenie, powinien je posiadać. Garnki Philipiak zrobią niezapomniane wrażenie na Waszych gościach, a przy okazji zapewnią wyborny smak przygotowywanym potrawom.

Zalety garnków Philipiak

Czym zachwycają garnki oferowane przez markę Philipiak? Mnie zachwycają perfekcyjną jakością wykonania i dbałością o detale. Poza tym nowoczesnym, minimalistycznym designem, który nie ma sobie równych. Philipiak to niekwestionowany lider w branży. Wyroby marki zachwycają satynowymi wnętrzami i idealnie wyprofilowanymi krawędziami. Większość modeli wyposażona jest w akutermiczne dno z powłoką wykonaną ze stali nierdzewnej, co gwarantuje najwyższą jakość przygotowywanych potraw.

big8

big33

big34

Zdrowe piękno prosto od designerów

Garnki Philipiak tworzą designerzy, którzy w swojej pracy uwzględniają nowoczesne, włoskie wzornictwo. Stąd też każdy, nawet najmniejszy garnek sygnowany logo Phlipiak wygląda jak małe dzieło sztuki. Nie będzie przesadą, jeśli powiem, że wyroby Philipiak to najlepsza i najpiękniejsza ozdoba kuchni. Ale marka Philipiak to nie tylko naczynia z klasą. To także promocja zdrowego stylu życia. Nie wiem czy wiecie, ale w garnkach Philipiak ugotujecie dania, które nie tylko rozpieszczą wasze zmysły, ale także wpłyną na doskonałe samopoczucie i… smukłą sylwetkę. Jak to możliwe? Otóż garnki Phlipiak stworzone są do gotowania bez tłuszczu, soli i innych niepotrzebnych polepszaczy smaku. Ugotowane w nich potrawy są zdrowe i fit, czyli małokaloryczne. Liczne opinie na temat garnków Phlipiak (http://smaker.pl/forum-temat-garnki-philipiak-warte-swojej-ceny,3000187.html) potwierdzają tylko, że są one warte swojej ceny.

big51

 

big76

 

big70

 

big54

 

big44