Levi’s 501 jest najbardziej znanym i popularnym modelem jeansów. Jeśli chcesz mieć w swojej szafie ponadczasową klasykę, która będzie aktualna każdego sezonu, to zwróć uwagę na ten model. Jeansy Levi’s 501 są również bardzo uniwersalne, dzięki czemu założysz je na różne okazje.

Każdy się zgodzi, że często kiedy ktoś powie denim, myślimy o amerykańskiej marce Levi’s Strauss & Co. W 1853 roku firma zdobyła popularność na całym świecie, jako pierwsza produkować granatowe jeansy dla robotników (wtedy spełniały funkcję odzieży roboczej), wyróżniające się doskonałą wytrzymałością i jakością. Jeansy ze emblematem przedstawiającym dwa konie rozpozna każdy, bo to jest wyjątkowy znak Levi’s.

Firma posiada na swoim koncie ogromną ilość krojów i modeli, najbardziej znanym stał się model 501. Od momentu powstania, ten model zdążył ewoluować razem z trendami, aczkolwiek do dziś zachował główną koncepcję i krój. Firma nie stoi na miejscu i cały czas pracuje nad innowacjami w branży denimu, kreując coraz nowsze modele w różnych kolorach, ozdabiając spodnie przetarciami, eksperymentując z krojem i zmieniając długość nogawki. Model 501 jest wyróżniony jak przez tych, którzy podążają za modą, tak i przez samego producenta.

Oto sposoby na kreację stylizacji z zastosowaniem jeansów Levi’s w popularnym modelu 501:

Pierwsza opcja to zestawienie jeansów Levi’s 501 i białego T-shirtu jest wzorem klasyki lat 50, który znowu jest na szczycie mody. W tym outficie na pewno poczujesz się stylowo. Ten bazowy strój daje możliwość dobierać kobiece dodatki, dzięki czemu możesz wyglądać elegancko. A najważniejszą zaletą jest to, że takie połączenie sprawdza się nie tylko w damskich, ale i w męskich stylizacjach. Zakładając do tego czarną skórzaną ramoneskę, z pewnością oddasz duch czasów lat 50.

Drugim pomysłem na kobiecy strój jest połączenie jeansów, szpilek i jedwabnej bluzki. W takim ubraniu możesz wybrać się na randkę lub spotkanie z koleżanką. Podczas tworzenia stylizacji możesz inspirować się tym jak celebrytki zakładają te jeansy na co dzień. Dzięki temu, że model 501 jest przedstawiony w różnych kolorach, od jasnoniebieskiego do ciemnogranatowego, każdy będzie mógł wybrać odpowiednią dla siebie opcję. Też pamiętaj, że model 501 to są nie tylko jeansy, ale i damskie szorty, które będą idealną stylową alternatywą jeansom na gorące dni.

Model 501 na pewno zrobi Twój outfit wyjątkowym!