Znajomość angielskiego w biznesie jest bardzo pomocna. Chcesz zadbać o umiejętności językowe swoich pracowników i zasponsorować im lekcje angielskiego? Sprawdź, w jaki sposób można je zorganizować!

Gdzie zlecić zajęcia angielskiego dla firm?

Najlepiej, aby lekcje języka angielskiego dla pracowników były prowadzone przez dobrą szkołę językową. Wówczas może ona zapewnić kompleksowe i fachowe przeszkolenie uczestników w zakresie znajomości angielskiego, także w ramach słownictwa związanego z daną branżą.

Wiele szkół językowych ma w swojej ofercie specjalne kursy angielskiego przeznaczone dla firm, dlatego też warto skupić się właśnie na nich. Są to kursy dostępne na różnych poziomach zaawansowania, a także kursy specjalistyczne. Ponadto wiele szkół daje możliwość indywidualnego dopasowania zakresu zajęć do potrzeb klienta.

Gdy poszukiwane są szkoły prowadzące angielski dla firm Wrocław jest miastem, w którym można skorzystać z szerokiej gamy ofert. Więcej informacji na ich temat można znaleźć już teraz na stronach internetowych.

Angielski dla firm – stacjonarnie i przez internet

Lekcje angielskiego dla firm mogą być organizowane w dwóch wariantach – stacjonarnie oraz internetowo. Jaka forma ich prowadzenia jest najlepsza?

Najczęściej stacjonarne lekcje angielskiego odbywają się w szkołach językowych albo bezpośrednio w siedzibie firmy. W tym drugim przypadku pracownicy nie muszą dojeżdżać do szkoły, ponieważ lekcje mogą odbywać się w miejscu, gdzie pracują, co jest dużym udogodnieniem. Kontakt z lektorem pozwala na uzyskanie bardzo dobrych efektów nauczania.

Internetowe kursy angielskiego dla firm są również bardzo popularne. Odbywają się one w różnych wariantach, między innymi mogą być to kursy na żywo przez komunikatory internetowe, nauka przez platformę do e-learningu w formie nagranych wcześniej zajęć, a także nauka przez programy komputerowe. W tym przypadku efekty nauczania również mogą być bardzo dobre, lecz od pracowników wymagana jest większa motywacja i zaangażowanie w naukę.

Ile kosztują kursy języka angielskiego dla firm?

Ceny związane z kursami angielskiego będą zależne przede wszystkim od wybranego rodzaju kursu, od czasu jego trwania, a także od liczby uczestników. Pod uwagę przy przygotowywaniu wyceny bierze się też formę organizacji kursu.

Zazwyczaj za kurs językowy, który trwa 2 x 90 minut w tygodniu, trzeba będzie zapłacić od około 800 do 1200 złotych za jeden semestr. W przypadku dojazdów ceny mogą być wyższe. Więcej należy zapłacić także za kursy językowe odbywające się jako specjalistyczne, przygotowane na zamówienie.

Najlepiej zatem skontaktować się z wybraną szkołą językową, aby uzyskać więcej informacji dotyczących nauki języka angielskiego dla firm.