Nie wiem ja Wy, ale ja nie wyobrażam sobie dnia bez kawy. Gdyby nie aromatyczna mała czarna, w ogóle nie wstałabym z łóżka. Kawa zaczyna ze mną dzień i bardzo często towarzyszy mi w ciągu dnia. Jednym słowem – bez kawy ani rusz!

Obecnie w sklepach mamy do wyboru rozmaite rodzaje kawy – słabsze, mocniejsze, słodkie, smakowe. Naprawdę jest w czym wybierać. Jeśli dodatkowo zdecydujemy się na zakup ekspresu, każdego dnia będziemy mogli raczyć się innym smakiem i innym aromatem tego wyjątkowego napoju.

Kawa do ekspresu

Włosi mawiają, że kawa nigdzie nie smakuje tak dobrze jak w pobliskiej kawiarence. I faktycznie w tych kawiarenkach raczą się czarnym napojem. W naszym kraju nie przywykliśmy jeszcze do popijania kawy w knajpkach, choć zaczyna być to coraz bardziej popularne. Większość z nas lubi mieć kawę pod ręką, dlatego też decyduje się na zakup ekspresu do kawy. Jego posiadanie niesie za sobą wiele zalet. Ekspres do kawy to różne rodzaje kawy dostępne zawsze na zawołanie. Ekspres do kawy to możliwość picia ulubionego napoju w rozmaitej odsłonie. Kawa do ekspresu, która dostępna jest w postaci wygodnych kapsułek, potrafi zaskoczyć smakiem i niejedno ma imię. Mała kapsułka potrafi wyczarować prawdziwe cuda. Jednego dnia możemy delektować się słodkim cappuccino, a drugiego zacząć dzień od tradycyjnego espresso. W weekend z kolei możemy pozwolić sobie na grzeszną i piekielnie dobrą kawę mocha. Prawda, że brzmi dobrze? 🙂 Koniecznie spróbujcie!

espresso

espresso

 

espresso na słodko - z bitą śmietaną

espresso na słodko – z bitą śmietaną

 

espresso z lodami

espresso z lodami

 

słodkie cappuccino

słodkie cappuccino

 

latte macchiato

latte macchiato

 

kawa macchiato

kawa macchiato

 

mocha z mlekiem kokosowym

mocha z mlekiem kokosowym

 

mocha espresso

mocha espresso