Potrzebny wózek widłowy? Teraz można korzystać z profesjonalnego sprzętu bez konieczności jego kupowania! Zobacz, co oferują wypożyczalnie wózków widłowych i jakie są ceny wynajęcia tego typu sprzętu!

Jakie zalety ma wynajem wózków widłowych?

Usługa wynajmu wózków widłowych to dzisiaj bardzo popularna alternatywa dla ich kupna. Sprzęt można wynająć na korzystnych zasadach i w niskiej cenie, także w ramach umów długoterminowych, co w wielu przypadkach daje bardzo korzystną ofertę.

Dobra wypożyczalnia wózków widłowych – https://www.widlak-serwis.pl/ może zaoferować swoim klientom różnego rodzaju urządzenia przeznaczone do używania zarówno w obiektach, jak i na terenach zewnętrznych, na przykład na placach załadunkowych. Różne konfiguracje powodują, że można dopasować wózek do własnych potrzeb, a w razie potrzeby zdecydować się na inny model.

Dodatkowo w wypożyczalniach klienci mogą skorzystać z pełnej palety usług, między innymi związanych z dostawą sprzętu, jego serwisem, szkoleniem operatorów.

Rodzaje wózków widłowych na wynajem

Wypożyczalnia wózków widłowych pozwala na dobranie odpowiedniego rodzaju wózka widłowego do własnych potrzeb.

Na wynajem przeznaczone są wózki o różnych typach napędów – elektryczne, gazowe, z silnikami Diesla.

Są to wózki o różnych parametrach technicznych, między innymi modele jak:

  • wózki dużych udźwigów
  • wózki wysokiego składowania
  • wózki do poziomej kompletacji
  • wózki podnośnikowe
  • wózki unoszące

Można również dobrać je specjalnie pod kątem miejsca ich użytkowania, na przykład zdecydować się na wózki o kompaktowych wymiarach, które sprawdzą się w mniejszym magazynie.

Jakie są warunki wynajmu wózka widłowego?

Wypożyczalnie oferujące wózki widłowe na wynajem mogą zaoferować swoim klientom korzystne warunki najmu zarówno w przypadku kilku godzin czy dni, jak i paru lat.

Klient zawiera z wypożyczalnią wózków widłowych umowę na określony czas, a następnie reguluje opłaty za najem w formie comiesięcznych rachunków. Może on również odliczać poniesione wydatki, co daje dodatkowe korzyści podatkowe.

Atutem jest również możliwość korzystania ze wsparcia serwisowego, dlatego też w razie konieczności naprawy usterek na miejsce przyjeżdża ekipa, która szybko diagnozuje awarię, a następnie może ją usunąć. Jeśli okaże się, że wózek ma poważniejsze uszkodzenie, można też dostać sprzęt zastępczy.

Ile kosztuje wynajem wózka widłowego?

Ceny związane z wynajmem wózków widłowych ustalane są indywidualnie.

Zwykle w przypadku wynajmu godzinowego należy zapłacić za jedną godzinę od 100 do 200 złotych. Natomiast miesięczny wynajem wózka widłowego może być wydatkiem na poziomie od 1500 do 5000 złotych zależnie od rodzaju sprzętu.