Jeszcze do niedawna białe botki były szczytem złego smaku i obciachu. Większość osób uznawała je za tandetne i śmieszne. Dziś sytuacja zmieniła się diametralnie. Białe botki przeszły awans społeczny i stały się największym hitem sezonu 2018. Wiele kobiet nosi je już teraz. Niektóre czekają na pierwsze podrygi wiosny. Jeśli do tej pory należałaś do grona przeciwników białych botków, jak najszybciej powinnaś zmienić o nich zdanie. Zwłaszcza jeśli chcesz być modna i chcesz udowodnić wszystkim dookoła, że znajomość trendów nie jest ci obca.

Białe botki – modne stylizacje

Białe botki to buty szalenie uniwersalne i wszechstronne. Wbrew pozorom nie nosimy ich tylko na co dzień, ale także przy okazji bardziej formalnych i eleganckich wyjść. W tym roku białe botki zastępują modele w kolorze czerni. I czy nam się to podoba, czy nie – musimy się z tym pogodzić. Jeśli przyjrzymy się bliżej białym butom, to zauważymy, że nie taki diabeł straszny jak go malują. Co więcej – w białych botkach można naprawdę się zakochać, bo faktycznie prezentują się obłędnie.

białe botki i jeansy

białe botki plus jeansy

modne białe botki

białe botki damskie

Można je nosić z błękitnymi jeansami oraz modnymi w tym sezonie spodniami w kratę. Fajny duet otrzymamy łącząc białe buty z czarnym garniturem lub przynajmniej czarnymi spodniami. Najmodniejsze botki sezonu kochają także sukienki. Warto łączyć je z sukienkami gładkimi oraz w printy, szczególnie kwieciste. Botki w kolorze czystej bieli to świetny dodatek do długich płaszczy lub kurtek w stylu bomber. To także fajny element stylizacji rockowych, ze skórzaną ramoneską w roli głównej.

białe botki stylizacje

modne białe botki

białe botki stylizacje

modne białe botki

białe botki rock style