My kobiety mamy swoje święto 28 marca i trzeba przyznać, że coraz chętniej obchodzimy je z dużym hukiem. Panowie troszeczkę nam pozazdrościli i też postanowili mieć swój własny dzień. W ten sposób powstał Dzień Chłopaka, który obchodzimy 30 września. Grzechem, a przynajmniej małym grzeszkiem byłoby o nim zapomnieć. Bo… co by nie mówić – naszych drogich panów warto od czasu do czasu i rozpieścić i czymś miłym dopieścić. Nie da się ukryć, że panowie (i ci mniejsi i ci więksi) lubią być zaskakiwani i obdarowywani miłymi upominkami. Niestety bardzo często prezent na Dzień Chłopaka spędza nam sen z powiek. Bo co podarować, aby prezent nie był banalny? Co podarować, aby prezent sprawił dziką radość i przy okazji miłą niespodziankę? Wybór nie zawsze jest taki prosty, jak się wydaje. Sytuacji na pewno nie ułatwiają panowie, którzy mają prawie wszystko i nie tak łatwo ich zadowolić…

Może zacznijmy od tego, czego nie kupować. Na pewno na czarnej liście znajduje się bielizna: slipki, bokserki, skarpetki, itp. Mimo, że my uważamy je za trafny wybór, zwłaszcza te z zabawnymi nadrukami lub napisami, to nasi panowie nie do końca są zachwyceni takim podarunkiem. Na pewno na tej samej czarnej liście znajdują się perfumy i przybory do golenia. Fakt – niby przydatne, ale potwornie nudne i banalne. Książki, płyty z muzyką lub filmem też są fajnym pomysłem, ale kreatywnością nie powalają…

Prezent dla chłopaka na Dzień Chłopaka powinien być wyszukany, oryginalny, zaskakujący, zabawny lub pozwalający spełnić marzenia. Powinien być nietypowy i nieprzewidywalny. Po prostu – kreatywny. Ja głośne i zdecydowane tak mówię prezentom niesztampowym, w postaci przeżycia lub przygody. Mimo, że takie prezenty nie mają nic wspólnego z namacalnymi rzeczami, to jednak świetnie wpisują się w oczekiwania współczesnych chłopaków i mężczyzn. Poniżej znajdziecie moją własną – specjalnie przygotowaną listę z inspiracjami prezentowymi. Może któryś prezent na Dzień Chłopaka spodoba wam się tak bardzo, że będziecie chciały podarować je swojemu wybrankowi.

Przygoda na Monster Trucku

źródło: katalogmarzen.pl

źródło: katalogmarzen.pl

Nie da się ukryć, że każdy facet (mały i duży) uwielbia przygody, zwłaszcza jeśli te przygody podszyte są nutką adrenaliny. Dlatego też świetną propozycją na prezent dla chłopaka / prezent dla męża jest np. przejażdżka Monster Truckiem. Już samo patrzenie na tę imponujących rozmiarów maszynę robi ogromne wrażenie i budzi emocje, a co dopiero przejażdżka takim kolosem? Uwierzcie mi, że każdy chłopak będzie wniebowzięty!

Dzika przejażdżka Ferrari

źródło: katalogmarzen.pl

źródło: katalogmarzen.pl

Dreszczyku emocji i wrażeń o których nie da się zapomnieć przez dłuższy czas dostarczy też szalona przejażdżka klasyką włoskiej motoryzacji – Ferrari. Drogie panie, który facet nie marzył lub nie marzy po nocach, aby choć na chwilę znaleźć się za kierownicą tego wspaniałego auta? Sportowe osiągi to kwintesencja przyjemności dla fanów motoryzacji. Taki prezent na Dzień Chłopaka nie tylko dostarczy frajdy, ale także zostanie zapamiętany na długi czas. Nie będzie przesadą, jeśli powiem, że wasz facet będzie was nosił na rękach 🙂

Przyjemność w obłokach

źródło: katalogmarzen.pl

źródło: katalogmarzen.pl

Większość facetów lubi bujać w obłokach… Dlatego też ciekawą propozycją na prezent dla chłopaka lub męża będzie lot motolotnią. Taki prezent dostarczy niesamowitych wspomnień i dreszczyku emocji. Doskonała zabawa, niecodzienne widoki i zasmakowanie nowych wrażeń to strzał w dziesiątkę dla wszystkich fanów przygody w niecodziennym wydaniu.

Odrobina smaku

źródło: katalogmarzen.pl

źródło: katalogmarzen.pl

Fajną propozycją na prezent na Dzień Chłopaka będzie też degustacja piwa połączona z kursem kiperskim. Taki upominek to doskonałe połączenie przyjemnego z pożytecznym. Degustacja pozwoli odkryć kilka ciekawych smaków piwa. Kurs z kolei pomoże poznać zasady produkcji, historię i pochodzenie surowców a przede wszystkim zasady sztuki degustacji. Podczas kursu wasz facet będzie mógł poznać profesjonalne metody szkolenia degustatorów i nauczy się oceny najciekawszych gatunków piwa na świecie. Prawda, że brzmi ciekawie?

Kurs robienia dobrych zdjęć

źródło: katalogmarzen.pl

źródło: katalogmarzen.pl

Dziś zdjęcia robią wszyscy. Jeśli chcecie, aby wasz facet robił zdjęcia lepiej od innych – podarujcie mu profesjonalny kurs fotograficzny. Taki kurs to połączenie nauki z czystą frajdą…  Nauka robienia zdjęć pozwoli poznać waszemu wybrankowi tajniki zatrzymywania najpiękniejszych momentów, utrwalania chwil szczęścia, radości, kolorów i nastrojów. Taki prezent to strzał w dziesiątkę dla wszystkich fanów rozwijania własnych umiejętności i smakowania tego, co nowe.