Na swoim blogu zwykłam pisać o modzie, urodzie, kulturze… Chętnie dzielę się z wami rozmaitymi newsami, promocjami, ciekawymi ofertami. Nie zatrzymuję dla siebie tego, o czym właśnie się dowiedziałam, bo chcę, żebyście również mieli szansę skorzystać z dobrodziejstw, jakie trafiają się po drodze. O cym będzie dzisiejszy post? O mieszkaniach. I to na sprzedaż. W Szczecinie 🙂

Jest tutaj ktoś, kto akurat planuje zakup własnych „czterech kątów”? Może dacie skusić się na piękne gniazdko położone w samym sercu nowiuteńkiego osiedla Ku Słońcu w Szczecinie? Osiedle to jest prawdziwą oazą ciszy i spokoju. W bliskim sąsiedztwie znajduje się dużo terenów zielonych, w tym także lubiane przez Szczecinian Jezioro Słoneczne. Mimo, że osiedle położone jest blisko centrum miasta, życie tutaj toczy się jakby innym rytmem. Czas płynie tu wolniej, a troski dnia codziennego wydają się mniejsze. W przeciwieństwie do wielu innych osiedli, to konkretne posiada własne obiekty zielone, place miejskie, tereny rekreacyjne i punkty usługowe. Na terenie osiedla znajduje się bank i bankomaty, fryzjer, kwiaciarnia i stomatolog. Wokół osiedla znajdują się liczne centra handlowe, stacje benzynowe, sklepy, a także apteka, szkoła i linie tramwajowe jeżdżące w kierunku centrum Szczecina.

Mieszkania na sprzedaż w Szczecinie, o których wam wspominam są doskonałą ofertą zarówno dla młodych małżeństw, rodzin z dziećmi oraz niezależnych singli. Tak naprawdę są kwintesencją tego, czego najbardziej pożądamy: luksusu, bezpieczeństwa, wygody i komfortu na najwyższym poziomie.

W zależności od potrzeb życiowych i możliwości finansowych, możecie zdecydować się na mieszkanie o mniejszym lub większym metrażu (od 30 do 67 m2). Dla każdego z mieszkań przewidziano balkon, taras, loggię. Mieszkania na parterze posiadają własny ogródek. Prawdziwy raj!

Ogromną zaletą tych mieszkań jest ich przemyślany układ –  są słoneczne i doskonale doświetlone. Dają wiele możliwości aranżacyjnych. Ponadto posiadają ogrzewanie miejskie i drzwi antywłamaniowe w standardzie. Warte wspomnienia są też same klatki schodowe. Wyposażone w rowerownie i wózkownie, znacznie ułatwiają codzienne funkcjonowanie.

Pamiętajcie, że marzenia są po to, aby je spełniać 🙂