I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem! Tak naprawdę zawsze i wszędzie, ale przy okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia – szczególnie. Święta zbliżają się do nas wielkimi krokami. Zanim się obejrzymy będziemy ubierać choinkę i zasiądziemy do wigilijnego stołu. Zatem czas kupowania prezentów można uznać za oficjalnie otwarty. Co podarować bliskim z okazji nadchodzących świąt? Propozycji na idealny prezent świąteczny jest naprawdę wiele. Specjalnie dla Was przygotowałam kilka propozycji prezentowych. Jedne z nich są bardziej lub mniej użytkowe. Inne – potrafią spełnić najbardziej zwariowane marzenia.

Prezenty świąteczne dla gadżeciarza

prezent świąteczny w postaci gadżetuNie da się ukryć, że niektóre osoby, a zwłaszcza faceci kochają gadżety. Są tacy, którzy na widok nowego cacka cieszą się jak dziecko. Prezent na święta w postaci jakiegoś gadżetu podbije serce każdego fana nowinek technologicznych. Tego typu prezenty należy wybierać zgodnie z upodobaniami płci damskiej i męskiej, a także naszymi własnymi możliwościami finansowymi. Pamiętajmy, że niektóre gadżety nie należą do najtańszych. Nie ma co porywać się z motyką na słońce. Wystarczy tylko dobrze się rozejrzeć, a na pewno trafi się na jakiś fajny gadżecik w rozsądnej cenie. Radość sprawi zarówno nowy model ulubionego telefonu, jak również gadżeciarskie radyjko pod prysznic. Radość sprawi zarówno prezent świąteczny w postaci nawigacji, jak również designerskich słuchawek, myszki komputerowej, itp.

Prezenty świąteczne dla fana kultury i sztuki

Bliskim, którzy zamiast bawić się gadżetami, wolą spokojnie usiąść w fotelu i poczytać co nie co, warto podarować prezent świąteczny w postaci książki ulubionego pisarza, tomiku wierszy czy albumu ulubionego malarza. Zanim jednak kupicie książkę, warto delikatnie podpytać, jakiej pozycji dana osoba jeszcze nie ma, a co chciałaby posiadać w swojej kolekcji.

michael buble płyta cdAle nie samą książką żyje miłośnik kultury. Są tacy, którzy nie wyobrażają sobie życia bez muzyki. Fajny krążek CD powinien także spotkać się z dużym entuzjazmem. Tak się składa, że teraz wielu artystów wydało dość ciekawe płyty. Typowo świąteczne klimaty zapewniają Michael Buble, Kylie Minogue oraz nasz rodzimy LemOn.

A jeśli nie płyta, to może bilety do teatru na sztukę ukochanego reżysera? Fajnym pomysłem na prezent pod choinkę będzie też bilet na koncert.

Prezenty świąteczne z kategorii „nietypowych”

lot paralotniąCzy wicie, że jako prezent świąteczny można podarować coś, co nie jest rzeczą i nie jest namacalne? Czy wiecie, że pod choinkę możecie podarować marzenia? Brzmi dość nietypowo, ale jest możliwe! Co dokładnie podarować? Myślę, że fani mocnych wrażeń będą zadowoleni z prezentu w postaci przejażdżki Monster Truckiem. Już samo patrzenie na tę maszynę robi ogromne wrażenie i budzi emocje, a co dopiero przejażdżka takim kolosem, któremu nie straszna żadna przeszkoda? Fani dzikiej przygody będą także zadowoleni z przejażdżki włoskim Ferrari.

lot motoparalotniąMiłośnikom bujania w obłokach można podarować lot paralotnią. Taki prezent dostarczy niesamowitych wspomnień i dreszczyku emocji. Doskonała zabawa, niecodzienne widoki i zasmakowanie nowych wrażeń to strzał w dziesiątkę dla kolorowych ptaków. Takiego wydarzenia nie da się porównać z niczym innym.

masaż gorącymi kamieniamiFankom i fanom błogiego lenistwa, można podarować voucher do Spa. Rozpieszczający zmysły masaż czekoladą lub gorącymi kamieniami, na pewno spotka się z wielkim entuzjazmem. Pamiętajcie, że Spa to niekoniecznie wyjazd gdzieś daleko. W wielu miastach funkcjonuje Day Spa, gdzie można wybrać się na jeden konkretny zabieg.