Segregatory są bardzo pomocne w przechowywaniu i porządkowaniu dokumentów. Można kupić je również z nadrukiem logo wykonanym na indywidualne zamówienie. Kiedy warto się na nie zdecydować? Gdzie je kupić?

Kiedy warto kupić segregatory reklamowe z nadrukiem?

Materiały biurowe jak segregatory stosowane są do przechowywania wielu różnych dokumentów, na przykład faktur, rachunków, akt osobowych pracowników, projektów czy umów. Również mogą być one wykorzystane na inne rodzaje materiałów, na przykład do przechowywania wzorników czy materiałów szkoleniowych i konferencyjnych, instrukcji.

Obecnie segregatory to bardzo popularny wybór wśród firm, które poszukują tego typu materiałów i chcą dodatkowo uzupełnić je o indywidualny nadruk. Dzięki temu segregatory mogą posiadać funkcję reklamową i promować firmę.

Rodzaje segregatorów reklamowych

W sprzedaży można znaleźć segregatory reklamowe w wielu wariatach. Co znajduje się w ofercie producentów takich materiałów?

Segregatory standardowe

Najpopularniejsze segregatory reklamowe wykonane z usztywnianej tektury, która oklejana jest z obu stron za pomocą zadrukowanego papieru. Mogą być również uszlachetniane za pomocą innych technik, na przykład złocone albo lakierowane, co pozwala na nadanie im efektownego wyglądu.

Segregatory ekologiczne

Obecnie to bardzo popularna grupa segregatorów reklamowych, które powstają z naturalnych, niepoddawanych dodatkowym procesom obróbki materiałów. Są świetnym wyborem dla firm, które chcą podkreślić swoje przywiązanie do ochrony środowiska naturalnego.

Segregatory z polipropylenu

Nie powstają z tektury i papieru, ale z tworzywa sztucznego. Zastosowanie takiego tworzywa powoduje, że są lekkie i estetyczne, a także odporne na wilgoć. Często wykonuje się je z półprzezroczystych materiałów.

Segregatory wzornikowe

Stosowane są one do wykonania wzorników. Często wyposażone są przez to w dodatkowe uchwyty, które ułatwiają ich przenoszenie jak walizka. Mogą być one również sztancowane – uchwyt może być wykrojony w okładce segregatora.

Ponadto segregatory reklamowe mogą być uzupełnione o inne elementy, na przykład o kieszonki z PCV, miejsca do trzymania długopisu czy też o przekładki wewnątrz.

Gdzie można kupić segregatory reklamowe?

Obecnie segregatory reklamowe wykonuje wiele firm zajmujących się produkcją materiałów biurowych na zamówienie. Można również zamawiać je w firmach produkujących gadżety reklamowe.

Do zakupu segregatorów z nadrukiem konieczne jest przekazanie projektu graficznego. Dzięki niemu producent może spersonalizować materiały według życzenia klienta.