Masz działkę w Kórniku? A może chcesz dopiero kupić tam grunt? Gdy planujesz wybudowanie domu jednorodzinnego, sprawdź ofertę przygotowaną przez Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow, które od ponad 15 lat zajmuje się budową domów jednorodzinnych na zamówienie klientów.

Czym zajmuje się Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow?

PBI – Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow to firma z wieloletnim doświadczeniem, która specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych na terenie powiatów poznańskiego i średzkiego.

Firma od lat prowadzi usługi w ramach budowy domów na zamówienia, a obecnie realizuje je głównie w oparciu o dwa optymalne projekty domów gotowych o metrażu 75 oraz 90 metrów kwadratowych.

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow zapewnia swoim klientom pełną pomoc dotyczącą wybudowania domu jednorodzinnego. Dzięki temu można otrzymać wsparcie na każdym etapie inwestycji.

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow – budowa domów Kórnik – https://dom-pokazowy.pl/budowa-domu-kornik/ skorzystaj z kompleksowej oferty w ramach budowy wymarzonego domu jednorodzinnego!

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow – dom pokazowy

Atutem Przedsiębiorstwa jest możliwość wcześniejszego zapoznania się z domem pokazowym, który jest sposobem na sprawdzenie konstrukcji budynku przed zdecydowaniem się na sygnowanie umowy.

Dom pokazowy zaprezentowany jest także na stronie internetowej firmy, gdzie można zobaczyć, jak prezentuje się on z zewnątrz, od wewnątrz i sprawdzić jego układ na rzucie projektu.

Zakres usług świadczonych przez Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow zapewnia klientom pełną obsługę w ramach realizacji inwestycji budowlanej, która obejmuje między innymi:

  • Doradztwo – pomoc w wyborze optymalnego projektu oraz w jego dopasowaniu do życzeń klienta.
  • Projektowanie – przygotowanie projektu dopasowanego do potrzeb klienta na bazie projektów gotowych, między innymi pod kątem rozkładu pomieszczeń, a także adaptacja projektu do działki.
  • Finansowanie – pracownicy firmy pomagają w uzyskaniu kredytu na wybudowanie domu.
  • Geodezja – firma współpracuje z wykwalifikowanymi geodetami, którzy zajmują się obsługą geodezyjną inwestycji.
  • Formalności – klient może liczyć na pełną pomoc związaną z formalnościami, między innymi w zakresie przygotowania dokumentacji do uzyskania pozwolenia, zgłoszenia budowy.
  • Budowa – ekipa budowlana firmy zajmuje się kompleksowymi pracami budowlanymi, a także instalacyjnymi na placu budowy.
  • Nadzór budowlany – nad prowadzonymi pracami stale sprawowany jest nadzór budowlany, dzięki czemu można wtedy mieć pewność, że inwestycja będzie wykonana zgodnie z projektem i uzgodnieniami z klientem.

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow

ul. Szczególna 38 62-023 Szczytniki

Tel.: +48 663 822 112 E-mail: biuro@dom-pokazowy.pl