Dziś nie tylko panie dbają o swój wygląd. Coraz więcej panów również przykłada do swojego wyglądu dużą wagę. Spotkanie faceta u fryzjera czy kosmetyczki jest czymś zupełnie normalnym. Współczesny mężczyzna wie, że zdrowa cera, zadbane paznokcie, ładnie przystrzyżona broda i niebanalna fryzura są mile widziane i poniekąd wpływają na sukcesy życiowe (zawodowe i prywatne). Wiele z zabiegów, nowoczesny mężczyzna może wykonać w zaciszu własnego domu. Może na przykład zaszaleć z wymarzoną fryzurą i to bez konieczności odwiedzania salonu fryzjerskiego. To, co do tej pory było możliwe tylko u fryzjera, dziś jest dostępne także w domu. Oto na rynku triumfy święcą maszynki do strzyżenia. Najlepsze? Oczywiście, że od Rowenty!

Wygoda, wygoda i jeszcze raz wygoda

73d59e34da88375f01da6412f188555eMaszynki do strzyżenia to bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze. Dzięki nim można podciąć włosy i wyczarować najmodniejszą fryzurę. Niektóre z dostępnych na rynku modeli pozwalają również na wygodne podcięcie i wymodelowanie brody. Odpowiednio dobrana maszynka do strzyżenia, strzyże niczym profesjonalny fryzjer. Jej obsługa jest intuicyjna i szalenie prosta. Włosy podcięte maszynką na dłużej pozostają zdyscyplinowane, co nie zawsze jest takie oczywiste w przypadku strzyżenia klasycznymi nożyczkami. Dzięki maszynce do strzyżenia, swoją wymarzoną fryzurę można stworzyć w zaledwie kilka minut. Kupując tego typu sprzęt, możecie być pewni, że inwestycja szybko się zwróci.

Wybieramy idealną maszynkę do strzyżenia

Ofert na maszynki do strzyżenia jest dość dużo. Tak naprawdę każdy model zachwyca innowacyjnymi funkcjami i wszechstronnością. Jak więc wybrać tą idealną, aby z czasem nie żałować dokonanego wyboru? Na pewno, kupując maszynkę, warto zainwestować w model o kilku funkcjach, z wymiennymi głowicami. Dzięki temu, nabyta maszynka będzie nie tylko podcinać włosy, ale także pomoże zadbać o wąsy i brodę.

maszynka do strzyżenia Wet and Dry Rowenta (źródło: rowenta.pl)

maszynka do strzyżenia Wet and Dry Rowenta (źródło: rowenta.pl)

Numerem jeden wśród maszynek do strzyżenia jest model Wet and Dry Titanium TN3310 od Rowenty. Maszynka ta jest zasilania akumulatorem i posiada właściwości wodoodporne, dzięki czemu pozwala na korzystanie z niej także pod prysznicem. Profesjonalne ostrza ze stali nierdzewnej z powłoką tytanową, w które wyposażona jest maszynka Wet and Dry Titanium, gwarantują wysoką jakość cięcia i zwiększoną trwałość urządzenia. Maszynka strzyże bardzo precyzyjnie i jest łatwa w obsłudze. Dodatkowo, model ten posiada bardzo wydajny silnik, co zwiększa trwałość urządzenia.

Perfect Line Rowenta (źródło: rowenta.pl)

Perfect Line Rowenta (źródło: rowenta.pl)

Numerem dwa na liście polecanych maszynek do strzyżenia jest Rowenta Perfect Line TN1350. Jest to  maszynka do strzyżenia włosów oraz trymer do strzyżenia brody i wąsów w jednym. Dzięki wydajnemu silnikowi AC,  maszynka pracuje cicho, co wpływa na komfort jej użytkowania. Dużym atutem Perfect Line jest również regulacja pozycji maszynki, co przekłada się na jeszcze większą dokładność strzyżenia i podcinania włosów. Aż 9 pozycji strzyżenia oraz 3 micro grzebienie umożliwiają uzyskanie pożądanej długości włosów.

źródło: rowenta.pl

źródło: rowenta.pl

Wygodną i łatwa w obsłudze jest również maszynka do strzyżenia Nomad TN 1200. Model ten posiadać ostrza ze stali nierdzewnej, dwa grzebienie i zapewnia aż 9 długości strzyżenia. Dzięki zasilaniu akumulatorowemu, można z niej korzystać również podczas wyjazdu, gdzie nie ma dostępu do gniazdka z prądem.