Wiosna-lato to bez wątpienia najgorętszy sezon ślubny. Dlatego też w dzisiejszym poście na tapetę weźmiemy prezenty ślubne. Musicie przyznać mi rację, że znalezienie odpowiedniego prezentu dla Młodych, potrafi spędzić sen z powiek. Lepiej więc zająć się tym wcześniej, niż później (na ostatnią chwilę) szukać byle czego.

Osobiście nie jestem zwolenniczką prezentów tzw. przydatnych. Wszelkiego rodzaju żelazka, odkurzacze, roboty kuchenne, miksery, mikrofale odrzucam w przedbiegach. Mam wrażenie, że czasy, kiedy to tego typu upominki wywoływały wypieki na twarzach Młodych, dawno już minęły. Dzisiaj Młodzi wolą samodzielnie kupić sobie gadżety do domu. Miejcie więc to na uwadze.

Niebanalny i oryginalny prezent ślubny

źródło: www.wyjatkowyprezent.pl

źródło: www.wyjatkowyprezent.pl

Jaki więc prezent ślubny będzie tym idealnym? Wbrew pozorom jest kilka interesujących propozycji, które sprawią dziką frajdę Nowożeńcom. I nie mówię tu o kopercie wypchanej po brzegi pieniędzmi. Założę się, że mieliście już okazję słyszeć o prezentat nieoczywistych, nienamacalnych, w postaci przeżyć lub przygód? Od pewnego czasu święcą one prawdziwe triumfy. Taki nieoczywisty prezent ślubny nie tylko sprawi ogromną radość, ale także zostanie zapamiętany na długi czas.

źródło: www.wyjatkowyprezent.pl

źródło: www.wyjatkowyprezent.pl

Prezent ślubny z kategorii tych nieoczywistych jest doskonałą alternatywą dla oklepanych przedmiotów typu żelazko, mikser, zestaw pościeli czy obrusów. Na pewno warto przemyśleć tę kwestię i sprezentować Młodej Parze coś nietypowego, co zaskoczy, sprawi niespodziankę, spełni marzenia. Może to być coś szalonego, jak np. skok ze spadochronem, lot balonem lub lot szybowcem. Może to być także coś związanego z relaksem. Może to być też coś przyjemnego i pożytecznego zarazem, o czym Młodzi od dawna marzyli, jak np. kurs nurkowania czy nauka fotografowania we dwoje.

Top 5 najbardziej pożądanych prezentów ślubnych

 1. Weekend Spa – idealny prezent ślubny, zwłaszcza jeśli Młodzi nie planują typowej podróży poślubnej. Z możliwości wypoczynku na pewno będą zadowoleni. W końcu przygotowania do ślubu i wesela bardzo często okraszone są porządną dawką stresu. Ta jakże odprężająca przygoda doda Młodej Parze dużo pozytywnych fluidów. Czas spędzony w SPA będą na pewno wspominać przez długi czas. Weekend w SPA pozwoli Młodym nie tylko odpocząć i zregenerować siły, ale także spędzić romantyczne chwile tylko we dwoje.

  źródło: www.wyjatkowyprezent.pl

  źródło: www.wyjatkowyprezent.pl

 2. Lot paralotnią – wymarzony prezent ślubny dla wszystkich fanów adrenaliny i niezwykłych przeżyć. W końcu nie na co dzień mamy okazję, aby spojrzeć na świat z zupełnie innej perspektywy. Jeśli Młodzi lubią przygody i od czasu do czasu lubią poczuć dreszczyk emocji na plecach, taki prezent będzie strzałem w dziesiątkę. Podziwianie wspaniałych widoków z niezwykłej perspektywy z pewnością rozbudzi emocje w Nowożeńcach i podsyci płomień namiętności. Taka przygoda na pewno zostawi miłe wspomnienia na długi czas.
 3. Degustacja czekolady – wymarzony prezent ślubny dla wszystkich łasuchów i… zakochanych. W końcu nie od dziś czekolada uznawana jest za najlepszy afrodyzjak świata. Degustacja czekolady pozwoli Młodym przeżyć fajną przygodę, rozbudzi zmysły i rozpali namiętność….

  źródło: www.wyjatkowyprezent.pl

  źródło: www.wyjatkowyprezent.pl

 4. Sesja fotograficzna „We dwoje” – prezent ten jest rewelacyjną okazją aby Młodzi mogli choć na chwilę oderwać się od codzienności i spędzić wspólnie czas. A jeśli Młodzi nie mieli typowej sesji ślubnej, ta przygoda pozwoli nadrobić zaległości. Taka sesja pod okiem specjalistów z pewnością będzie przygodą, o której będą pamiętać bardzo długo. Poza tym, pamiątka z tego spotkania w postaci profesjonalnych zdjęć zostanie z nimi na zawsze.
 5. Romantyczny lot helikopterem – to w ostatnim czasie jeden z najbardziej popularnych prezentów ślubnych. Z jednej strony szalony, z drugiej niepowtarzalny. Bo czy na co dzień zdarza się nam latać helikopterem? No właśnie. Podniebna podróż będzie na pewno cudownym przeżyciem i świetną zabawą.