Moda na zdrowie i zdrowy styl życia trwa w najlepsze! Coraz więcej osób podejmuje się aktywności fizycznej i coraz więcej uważa na to, co je. Coraz chętniej słuchamy porad dietetyka. Coraz chętniej podnosimy pupy sprzed telewizora i idziemy pobiegać. Lenistwo nas męczy. I bardzo dobrze. W końcu nastała moda, która każdemu z nas wychodzi na dobre. Nie ma dziś miejsca na żadne wymówki, zwłaszcza te, że nie mamy czasu na gotowanie zdrowych, dietetycznych i lekkostrawnych posiłków. Bo jeśli chcemy żyć zdrowo, to nic nas w tym nie powstrzyma. Nawet najbardziej zapracowani mogą sami sobie gotować zdrowe posiłki. I co ważne – nie muszą przy tym tracić cennego czasu. Spytacie, jak to możliwe? Odpowiedź jest bardzo prosta i bardzo krótka: szybkowar Philipiak. To dzięki niemu nasze życie ma szansę stać się zdrowsze, prostsze i przyjemniejsze. Brzmi dobrze? A to dopiero początek!

Szybkowar na zdrowie

Szybkowar Philipiak (http://www.philipiakmilano.pl/szybkowar) to idealne rozwiązanie dla osób, które dbają o lekkostrawne i niskokaloryczne odżywianie. W urządzeniu tym możemy dusić, gotować na parze i w wodzie. Co więcej, możemy rozmrażać rozmaite produkty! Jednym słowem, szybkowar to taka nasza osobista gosposia. Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że szybkowar w przeciwieństwie do zwykłych garnków, nie odbiera produktom witamin i minerałów. Gotowanie w szybkowarze na naraża nas więc na utratę tego, co w jedzeniu najcenniejsze. Poza tym, co na pewno docenią prawdziwi smakosze, szybkowar Philipiak wpływa na lepszy smak poszczególnych dań. Krótki czas przygotowywania posiłków sprawia, że zarówno smak i aromat nie zdążą się ulotnić razem z parą.

szybkowar zalety

Szybkowar Philipiak = wygoda i oszczędność

Szybkowar Philipiak to urządzenie, które się kocha od pierwszego spojrzenia. Jego pierwsze użycie tylko pogłębia tę miłość. Zaletą tego urządzenia jest na pewno szybkość gotowania. A jeśli szybkość gotowania, to i duża oszczędność gazu i prądu. Szybkowary gotują w bardzo wysokiej temperaturze, dzięki czemu zmniejszają zużycie podstawowych mediów aż o połowę. Szybkowar potrzebuje zaledwie 15 minut, aby przygotować idealnego kurczaka. Piekarnik potrzebuje tego czasu o ponad połowę więcej! Ugotowanie ziemniaków w szybkowarze zajmuje 6 minut. Uwierzycie?! Tylko 6 minut i mamy świeżo ugotowane ziemniaczki. W sam raz do sałatki. Sami widzicie jakie to proste. Teraz nie trzeba spędzać całego wieczoru w kuchni, aby na drugi dzień mieć pyszny i zdrowy obiad. Wystarczy dosłownie parę minut i mamy pełnowartościowy posiłek! Resztę zaoszczędzonego czasu możemy wykorzystać na drobne przyjemności: spacer, rolki lub relaks w kinie. Bo przecież każdemu z nas należy się odrobina relaksu. Nawet tym najbardziej FIT!