No dobrze… powiedzmy to sobie szczerze – każdy z nas od czasu do czasu zasługuje na odrobinę lenistwa i rozpieszczenia. Każdy z nas powinien raz na jakiś czas uciec od szarej rzeczywistości i zaszyć się w jakimś miłym miejscu, w którym zregeneruje siły, pozbędzie się zmęczenia, stresu i napięcia. Ale gdzie się zaszyć, żeby faktycznie odpocząć? Cóż… osobiście mogę wam polecić Ciechocinek. Wiem, co teraz pomyślicie. My i Ciechocinek? Przecież do Ciechocinka jeżdżą tylko emeryci do sanatorium. Otóż moi drodzy – nie! Do Ciechocinka nie jeżdżą tylko emeryci. Coraz więcej jeździ tam młodych ludzi, którzy szukają spokoju i wytchnienia. Jeżdżę też tam ja. Do swojego ulubionego Spa.

Z czego słynie Ciechocinek? Na pewno z pięknych widoków i czystego powietrza. Na pewno z cudownych parków, w których czas płynie trochę wolniej, niż w zwykłym świecie. Jednakże największą dumą i zaletą tego miasta jest Villa Park. Nowoczesne Spa, które znajduje się w sercu parku zdrojowego, proponuje holistyczne podejście do potrzeb współczesnego człowieka. W ośrodku tym zadbacie nie tylko o urodę, ale i o zdrowie. Będąc gościem Villa Park możecie liczyć na profesjonalną opiekę i pomoc specjalistów: fizjoterapeutów, lekarzy, kosmetologów, itd.

Villa Park w Ciechocinku

Villa Park Ciechocinek to bogata oferta programów weekendowych, leczniczych i profilaktycznych, które łączą kompleksową odnowę biologiczną z aktywnym wypoczynkiem, zabiegami fizjoterapeutycznymi i kosmetyką estetyczną.

Wybierając Villa Park na miejsce odpoczynku, poza wyżej wymienionymi wygodami, możecie również liczyć na: fitness klub, baseny, jacuzzi solankowe, sauny i groty solne.

Pamiętajcie, że już niedługo Dzień Kobiet. Może jest to najlepsza okazja do tego, aby podarować sobie chwile wytchnienia. W końcu nie samą pracą człowiek żyje 🙂 Może to doskonała okazja, aby zadbać o urodę i dobre samopoczucie. Z tego, co zdążyłam się zorientować, Villa Park przygotowała dla nas kobiet wspaniałe pakiety promocyjne. I tak np. „pakiet pielęgnacyjny” obejmuje kąpiele w kozim mleku, masaż świecą i witalizujący peeling na bazie miodu i wanilii – po długiej zimie będzie jak znalazł. Te z was, które chcą powitać wiosnę w szczuplejszym wydaniu mogą skorzystać z „pakietu wyszczuplającego”, który składa się z kąpieli wyszczuplających, zabiegów wyszczuplających i drenażu limfatycznego, który (sama tego doświadczyłam) działa prawdziwe cuda! Dla tych z was, które nie marzą o niczym innym, jak błogi relaks – Villa Park z okazji Dnia Kobiet przygotowała „pakiet relaksując”. Znajdziecie w nim seans w łaźni parkowej, masaż relaksacyjny całego ciała oraz zabieg piękna skóra i peeling kawitacyjny do zabiegu. Prawda, że brzmi cudownie?

To co – następny przystanek Ciechocinek? 🙂