Zgodnie z ideą slow fashion w premierowej kolekcji znajdziemy odzież, która wyróżnia się ponadczasowymi krojami i wzorami, jak również komfortem noszenia i jakością użytych materiałów. Markę Anna Lund można opisać w czterech słowach: minimalizm, ponadczasowość, kobiecość i komfort.

Estetyka i komfort

W kolekcji marki można znaleźć zarówno sukienki, jak i spodnie czy klasyczne bluzki. Wówczas niezależnie od preferencji każda z kobiet może znaleźć coś dla siebie. Ponadto, to co kobiety cenią sobie najbardziej, w ubraniach marki nie znajdziemy grama sztuczności, zaś to jak ubranie się układa i zachowuje po praniu jest dla założycielki marki priorytetem, który dokładnie sprawdza przed wypuszczeniem kolekcji.

Polska produkcja

Nurt slow fashion jest bliski projektantce marki, która jest Polką mieszkającą w Szwecji. Od lat propaguje proekologiczny tryb życia. Kolejnym obszarem jej działań jest moda, w której ważne jest zrównoważone działaniu i odpowiedzialnym podejściu. To jakich wyborów dokonujemy dzisiaj, wpływa na nasze jutro, dlatego warto wybierać takie projekty, które mają ponadczasowy styl i będą służyć przez wiele kolejnych lat.

– Marki slow fashion stawiają na jakość materiałów oraz zrównoważoną produkcję. Ważne są również fasony i wygodę noszenia. Sięgając po odzież zaprojektowaną i wykonaną w Polsce, rezygnujemy ze wspierania firm praktykujących wyzysk pracowników skąd pochodzą masowo produkowane ubrania – mówi Anna Lund, projektantka marki.

Gwarancja jakości

Warto podkreślić, że oferta marki Anna Lund to projekty tworzone z wysoką dbałością o szczegóły. Ogromną uwagę przykłada się do każdego detalu, co wpływa się na jakość wykonania i komfort użytkowania. Wybierając tę markę wybieramy zrównoważoną modę, która nie tylko posłuży latami, ale przyczynia się do ochrony zasobów naturalnych naszej planety.