Nowy sezon, to nowe możliwości. Myślisz, że tylko modowe trendy ulegają zmianie? Te urodowe wcale nie są gorsze. One także zmieniają się w zależności od sezonu. Chyba największą ciekawostką nowego sezonu jet to, że żegnamy beżowe szminki, pomadki i błyszczyki, a witamy się ze szminkami we wszystkich odcieniach czerwieni. To właśnie czerwone usta będą teraz odgrywały pierwszoplanową rolę. Na pewno świetnie dopełnią nasz look. A co z włosami? One także przechodzą teraz metamorfozę. Modne fryzury na sezon 2019 to bogata oferta cięć i upięć.

Przede wszystkim krótkie fryzurki

Modne fryzury na sezon 2019 to przede wszystkim krótkie cięcia. Jeszcze kilka lat temu wiele osób uważało, że takie cięcie jest mało kobiece. Tymczasem okazuje się, że krótkie włosy są w stanie odmłodzić lepiej niż niejeden zabieg kosmetyczny. Do tego są seksowne, wyglądają bardzo nowocześnie, a ich stylizacja zajmuje tylko chwilę. Z taką fryzurą będziesz wyglądać rockowo i z pazurem.

krótkie fryzury 2019

Grzywka wraca do łask

Sezon 2019 to także wielki come back fryzur z dłuższą grzywką. Jeśli kiedykolwiek obiło ci się o uszy hasło „pixie” to właśnie jest to fryzura, która teraz przeżywa swoje własne boom. O co w niej chodzi? Przede wszystkim o kontrolowany chaos i bałagan. Całość ma wyglądać swobodnie i niezobowiązująco. W przeciwieństwie do krótkich włosów, tutaj włosy muszą mieć odpowiednią długość, aby można z nich było wykreować odpowiedni bałagan.

Bob nadal w cenie

Fryzura bob wciąż cieszy się ogromnym powodzeniem i na pewno nie zniknie z trendów w najbliższym czasie. Jeśli masz takie cięcie, to świetnie! Jeśli nie, już dziś możesz odwiedzić swojego fryzjera. Bob to bardzo kobiece i jeszcze bardziej stylowe cięcie. Fryzura ta może mieć wiele odmian. W tym sezonie stawiamy głównie na boby z grzywką.

fryzura bob

Modne fryzury na sezon 2019 – warkocze

Warkocze znów są w trendach! To doskonała wiadomość dla dziewczyn z dłuższymi włosami. Modne są zarówno pojedyncze warkocze, jak również fryzury składające się z kilku małych warkoczyków. To dla ciebie za mało? Zdecyduj się na bardzo modny waterfall braid, czyli luźny warkocz, z którego część włosów kaskadowo „spływa” w dół, przypominając wodospad.

modne warkocze 2019

Przedziałek na środku

To chyba jedna z najsilniejszych tendencji tego roku. Wystarczy tylko zajrzeć na Instagram, aby zaczerpnąć inspiracje. Fashionistki z całego świata noszą obecnie przedziałek pośrodku głowy. Ale uwaga! Takie uczesanie pasuje jedynie kobietom, które mają owalną twarz i regularne rysy. Ta fryzura niestety podkreśla wszystkie niedoskonałości.

Gładko zaczesane

Modne fryzury na sezon 2019 to także te gładko zaczesane do góry. Stanowią one stylową alternatywę dla fal i grzywek. Tutaj nie ma mowy o odstających kosmykach. Taki efekt możesz osiągnąć dzięki wygładzającej pomadzie do włosów i nabłyszczaczowi w sprayu.